Taksim Petek Residence / DAP Yapı

DAP Yapı firmasının Taksim Petek Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
İstmarina

Dünyanın en iyisi İstMarina’dan Maldivler’de tatil hediyesi

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 09.02.2015
Dünya’nın En İyi Yapı Geliştirme projesi seçilen İstMarina, Şubat ayında rezidans konut alanlara rüya gibi bir tatil hediye ediyor.
Kartal'da yükselen bol ödüllü İstMarina, Şubat ayı boyunca rezidans konut alanları Maldivler'de rüyaları süsleyen bir tatilde ağırlıyor. Projeyi geliştiren DAP Yapı, Dünya'nın En İyi Yapı Geliştirme Projesi ödülünün ardından 2014'ün En Fazla Satış Gerçekleşen Projesi olarak başarılarını taçlandırmıştı. Bu sevincini paylaşmak isteyen DAP Yapı, eşine az rastlanan bir ödül kampanyası düzenledi. Kampanyadan konut alan herkese 100 bin liraya varan indirim ve Maldivler'e çift kişilik tatil fırsatı sunuluyor.

İstanbul'dan Maldivler'e gidiş dönüş uçak bileti ile Water Bungalow'da çift kişilik odalarda 3 gece veya 5 gece tam pansiyon konaklamayı içeren tatil paketi Şubat ayı sonuna kadar geçerli olacak. Bu Sevgililer Günü Kampanyası'ndan ise çok az sayıda kalan rezidans dairelerden satın alanlar yararlanabilecek. 

Aldığı ödülleri tatille taçlandırıyor

Projenin geliştirilmesi aşamasında çok titizlenen ve dünyanın en iyi yapı geliştirme ödülünün kazanılmasında en büyük paya sahip olan DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, farklılık arayışlarına bir yenisini daha ekledi. Dünya'nın En İyi Projesi'nden müşterilerine romantik bir tatil hediyesi sunmak istediklerini dile getiren Yılmaz, alınan ödüllerle gururlandıklarını söyledi. Kendilerinin de buna bir karşılık vermek istediklerini belirten Yılmaz şöyle konuştu; “DAP Yapı olarak İstanbul'un farklı bölgelerinde geleceğin projelerini geliştiriyoruz. İstMarina projemizle ülkemize değer kattık. Çalışmalarımızın karşılığını önce Londra, akabinde Dubai'den aldığımız uluslararası ödüllerle taçlandırdık.” 

İstMarina 626 milyon lira ciro yaptı

‘Dünyanın En İyi Yapı Geliştirme' projesi ödülünü International Property Awards'tan alan İstMarina'nın 2014'te yıllık bazda gelir kaleminde en fazla satışı gerçekleşen projesi oldu. Proje elde ettiği 626 milyon 375 bin 658 lira gelirle bu alanda en yüksek satışı gerçekleştirdi. 

İstMarina Dap Yapı ZiyaYılmaz Maldivler Dünya’nın En İyi Yapı Geliştirme projesi