Capital 500 Türkiye ödüllerinde ödül alan Dumankaya Onursal Başkanı Halit Dumankaya

Dumankaya'ya Capital'den ödül!

Sektörden Haberler Emine Pile 17.12.2015
Capital Dergisi’nin Ağustos 2015 sayısında yayımladığı Capital 500 Türkiye listesinde Dumankaya İnşaat ödüle layık görüldü.
Capital 500-Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi araştırmasının sonuçlarına göre; çeşitli kategorilerde yüksek performans kaydeden şirketlere ödül verildi. Dumankaya İnşaat, istikrarlı bir grafik üzerinde seyreden, şeffaflık ve modern kurumsal yönetim ilkeleri doğrultusunda hazırlanan finansal bilgileri ile Capital 500 Türkiye listesinde cirosunu en çok artıran 25 firma arasında 3. sırada yer aldı. Capital'in “Cirosunu en çok arttıran şirketler” kategorisindeki ödülünü Dumankaya adına, Dumankaya Onursal Başkanı Halit Dumankaya aldı.

Finansal başarısı ile ödül aldı 

Gecenin ardından görüşlerini dile getiren Halit Dumankaya, “Yarım asrı aşan köklü geçmişimiz içerisinde Dumankaya olarak gerek marka bilinirliği gerek beğeni gerekse de finansal yapımız ile pek çok başarıya imza attık. Finansal açıdan güçlü bir şirket, vizyonunu gerçekleştirme noktasında önemli başarılar da yakalar. Capital gibi ekonomi gündeminin nabzını tutan bir mecradan böylesine bir takdir görmek bizim için oldukça memnuniyet verici.  Yakaladığımız bu başarıları tecrübemiz, hep yeniyi deneyen tarafımız ve vizyonumuz ile çok daha ileriye taşıyacağımız kanaatindeyim.  Kente kimlik katan yaşam alanları mottomuza uygun projelerle çıtayı biraz daha yükseğe çıkartarak müşterilerimize yeni yaşam alanları sağlayacağız. Bu başarımızı sürdürülebilir kılmak için gayretle çalışacağız” dedi.

 

Capital 500 Türkiye ödülleri