Mabeyn Evleri / Yapıtürk

Yapıtürk firmasının Mabeyn Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Dumankaya gebze projesi

Dumankaya'dan Gebze'ye 1 milyarlık yatırım!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 27.01.2015
Dumankaya İnşaat, Gebze'nin Çayırova bölgesinde 4 bin 500 aileyi ev sahibi yapmak için kolları sıvadı.
İstanbul ve Kocaeli arasında, Gebze-Çayırova bölgesinde yar alan 142 dönümlük arazi üzerine kurulması planlanan proje, Dumankaya İnşaat'ın bugüne dek yaptığı en büyük konut projesi olacak.

Bölgeye yatırım amaçlı konut projesi olgusuna da yeni bir soluk getirecek olan proje, Gebze-Çayırova hattında ve metropol hayatının kalbine uzanan bir noktada inşa ediliyor. 

uğur dumankaya

Proje ile ilgili olarak konuşan Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, “Gebze'de hayata geçirdiğimiz proje, Türkiye'de inşa edilmiş dev konut projeleri arasında en iddialılardan biri olacak. Dumankaya İnşaat olarak yapacağımız 1 milyar lira yatırım değeri ile 20 bin kişiye çok özel bir yaşam ve yatırım alanı sunacağız. Şehrin karmaşasından uzakta, yüksek kalite standartlarında keyifli yaşam alanları bulunan ve çocukların sosyalleşerek güvenli bir şekilde büyüyebileceği bir ortam oluşturacak olan proje bütün bölgenin çehresini değiştirecek” dedi.

Kendi kendine yetecek

Dumankaya Gebze projesi 3 etap halinde inşa edilecek. Proje kendi kendine yeten canlı yaşam alanı fikrinden yola çıkılarak tasarlandı. Hazırların tamamlanmasıyla Dumankaya Gebze'nin satışa açıkması hedefleniyor. 

Dumankaya Gebze çayırova satılık daire gebze konut projeleri