Dumankaya Al Mazaya ortaklık toplantısı

Dumankaya ve Al Mazaya, yeni projelerini açıklıyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 17.02.2015
Körfezli yatırımcı ortağı olan firmalar kervanına katılan Dumankaya İnşaat ilk projelerini açıklıyor.
Türk inşaat sektöründe daha geniş hacimli projeler gerçekleştirmek isteyen Dumankaya İnşaat, Körfezli yatırımcı Grup Al Mazaya ile imza attığı anlaşmanın meyvelerini toplamaya başlıyor. Mayıs 2014'te yapılan anlaşmanın ardından yeni projeler çok kısa bir süre içinde açıklanacak. 

Sürekli gelişme halindeyiz

Al Mazaya ile birlikte hareket etmenin kendilerini dünya arenasına taşıyan bir köprü olduğunu vurgulayan Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, yüzde 50–50 ortak olduklarını söyledi. Bu anlaşmadan duyduğu mutluluğu dile getiren Dumankaya, “Sürekli gelişim ve değişim vizyonuyla gayrimenkul sektörünün en çok beğenilen markası haline getirdiğimiz Dumankaya, bugün bir yeniliğe daha imza atıyor. Ben, vizyonumuzun meyvelerinden birini daha verdiği bu günde, yenilikçiliğe, değişime ve işbirliğine vurgu yapmak istiyorum” dedi. 

Mottoları yeniliklerin öncüsü olmak

Yeniliklerin öncüsü olan Dumankaya'nın bundan sonra da bu motto ile yoluna devam edeceğini duyuran Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Dumankaya Ortadoğu'nun en büyük gayrimenkul geliştirici holdinglerinden Al Mazaya Holding ile işbirliği yaptıklarını söyledi. Bu anlaşma ile sektördeki duruşlarının güçlendiğini ifade eden Dumankaya, “Aynı kültür ve tarihi değerlere sahip iki ülkenin şirketleri olarak, Al Mazaya ile kısa sürede önemli projelere imza atacağımıza inancımız tam” diye konuştu.

 

Dumankaya ve Al Mazaya Dumankaya Körfezli yatırımcı