Sembol İstanbul / Karden İnşaat A.Ş.

Karden İnşaat A.Ş. firmasının Sembol İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
karden inşaaat yönetim kurulu başkanı paşa karadeniz

'Depreme dayanıklı yapı stoku hızla artırılmalı'

Sektörden Haberler Emine Pile 03.03.2016
Karden İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Karadeniz, Deprem Haftası'na ilişkin görüşlerini aktardı.
Türkiye, deprem kuşağında yer almasıyla deprem konusunda riski yüksek ülkelerden biri. Bu nedenle de 1-7 Mart tarihleri Deprem Haftası olarak anılıyor ve bu hafta içinde insanların depreme karşı bilinçlendirilmesine yönelik etkinlikler düzenleniyor.

Karden İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Karadeniz, 1-7 Mart Deprem Haftası kapsamında görüşlerini açıkladı. 

HALKIMIZ DEPREM KONUSUNDA BİLİNÇLENMELİ

Türk halkının depreme karşı bilinçlenmesinin 6,5 milyon çürük yapının hızlıca dönüşebilmesi için büyük önem taşıdığını vurgulayan Karden İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Karadeniz şöyle devam ediyor:
“Türkiye'nin bir numaralı gündem maddesi deprem ve depreme dayanıklı yapı stokunun hızla artırılması olmalı. Çünkü bu gerçeğin izinde hareket ederek kaliteli yapı stoku oluşturamazsak olası bir depremde binlerce insanımızı kaybetme ihtimalimiz var. Bu ihtimali bertaraf etmenin yolu da halkımızın deprem konusunda bilinçlenmesi ve çürük binalarının dönüşümü için adım atmalarının sağlanması gerekiyor. Bu nedenle de Deprem Haftası önemli bir hafta.”  

 

Karden İnşaat Deprem Haftası Paşa Karadeniz