Demir Romance / Demir İnşaat

Demir İnşaat firmasının Demir Romance projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Demir La Vida

Demir İnşaat yeni yılda yeni projelere start verecek

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 07.02.2015
Markalı konut üreticileri arasında özel bir yere sahip olan Demir İnşaat, 2015 yılında İzmir başta olmak üzere yeni projeler açıklayacak.
Demir Romance ve Demir La Vida projelerinin satışını ve inşaatlarını sürdüren Demir İnşaat, 2015 yılında yeni projelere ‘merhaba' diyecek. İzmir'de geliştirdiği yeni projesini yılın ilk çeyreğinde satışa çıkarmayı planlayan Demir İnşaat, İstanbul'da da yeni projelerle geliyor. 

Demir İnşaat olarak sektörde 30 yılı aşkın bir süreden bu yana faaliyet gösterdiklerini, uzun yıllardan bu yana elde ettikleri tecrübelerini nitelikli projeler üreterek ortaya koyduklarını belirten Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Şu an Demir La Vida ve Demir Romance'ın satışları tüm hızıyla devam ediyor” dedi.

Demir La Vida'nın yüzde 60'ı yabancılara satıldı

Demir Romance'ın İstanbul Avrupa Yakası'nın ilk akıllı ev projesi olduğuna dikkat çeken Demir, “Ağustos 2015'te bu projemizi teslim etmeyi hedefliyoruz. Demir La Vida ise Büyükçekmece'de sahip olduğu eşsiz konum ve sosyal yaşam alanları ile yurtdışı satışta gurur kaynağımız olmaya devam ediyor. Şu ana kadar yüzde 60 oranında yurtdışı satışın gerçekleştiği proje, Ortadoğu'nun en çok tercih edilen projesi olarak ön plana çıkmaya devam ediyor” diye konuşarak sözlerini noktaladı.

Demir İnşaat Demir İnşaat yeni proje Hamit Demir Demir La Vida