DC Panel

DC Panel Ottoman Stone Gayrettepe’de hizmete girdi

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 10.03.2015
Konut sektörünün gelişimi ve insanların farklı doku arayışları DC Panel’in mekanlara derinlik katmasına zemin hazırladı.
Beş yıldan bu yana faaliyet gösteren ve 30 ülkeye ihracat yapan DC Panel, Gayrettepe'deki showroomunu hizmete açtı.

Dekorasyon ve tasarımlarında modernizmi ve postmodernizmi şıklıkla buluşturan Dekoratif Fiber Glass Panel Sistemleri'nin önde gelen ismi DC Panel, Gayrettepe Showroom'da düzenlediği davette dost ve çözüm ortaklarını bir araya getirdi.

DC Panel Yetkilisi Deniz Sağıroğlu, Türkiye'de gelişen konut sektörünün dekorasyon ihtiyacını karşılamak için beş yıl önce kurulduklarını ve bugün 30 ülkeye ihracat yapabilecek kapasiteye ulaştıklarını söyledi.

Mekanlara derinlik kazandırıyor

Malzemelerinin polyester, fiber ve doğal taş tozlarını buluşturduğunu anlatan Sağıroğlu, “Bitiş ürünü olarak kullanılıyoruz. Dış ve iç mekanlar başta olmak üzere farkı alanlara uygulanabiliyor. Mekanlara derinlik ve boyut katıyor. Biz bir mekana girdikten sonra orasının havası değişiyor. Bambaşka bir yer oluyor. Turkcell, ATÜ, TAV, Taş Yapı, MNG, Mapa İnşaat, Doğuş gibi, Boyner, Elle gibi büyük mağazalara, gruplara ve restoran zincirlerine projeler geliştiriyoruz” dedi.

100 ülkede olmayı hedefliyorlar

Ayda 20 bin metrekare üretim yapabildiklerini hatırlatan Sağıroğlu, “Ayda 5 bin panel üretebiliyoruz. Stoklu çalışıyoruz. Bu açıdan müşterinin istediğini anında karşılayabiliyoruz. Aşırı güvenlik gerektiren akaryakıt istasyonları gibi yerlerde bile çalışabiliyoruz. Bu açıdan biz tercih ediliyoruz. En büyük yerli firmayız. Almanya, Rusya, Amerika gibi ülkeler ihracat yapıyoruz. Hedefimiz bu rakamı 100 ülkeye çıkarmak” diye konuştu.

Video haber için tıklayın

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Konut sektörü DC Panel Hakan Kokal