İstmarina / DAP Yapı

DAP Yapı firmasının İstmarina projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Kelebek Mobilya

Dap Yapı, Kelebek Mobilya’yı seçti

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 01.09.2016
Kelebek Mobilya, Dap Yapı ile İstmarina'nın tüm mutfak, vestiyer, şaft kapakları, iç kapılar, banyo ve süpürgelik işlerini yapmak üzere anlaştı.
Yenilikçi tasarımlarıyla adından söz ettiren Kelebek Mobilya, Dap Yapı'nın karma yaşam konseptli projesi İstmarina'da 1501 dairenin mutfak, vestiyer, şaft kapakları, iç kapaklar, banyo ve süpürgelik işlerini yapacak. İstanbul'un Pendik ilçesinde inşa edilen projeye önemli bir katkı sağlayacak olan Kelebek Mobilya, Dap Yapı ile 12 Ağustos tarihinde sözleşme imzalayarak anlaştı. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Kelebek+Mobilya'>Kelebek Mobilya</a>

Pendik'te 175 bin metrekarelik alanda yer alan, dünyada başka bir benzeri olmayan üniversiteli karma proje İstmarina'da Dap Yapı ile ortak bir çalışma yürütecek olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Kelebek Mobilya Pazarlama Direktörü Erkan AydınKelebek Mobilya olarak birçok önemli projede imzamız bulunuyor. Hızımızı kesmeden her geçen gün yeni ve başarılı projelerde yer almaya devam ediyoruz.  Yenilikçi ve fonksiyonel tasarım ve çözümleri işbirliği yaptığımız projelere aktarmaktan ve bu projelere katma değer sağlamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. ” dedi.

Kapsamı ve özellikleri ile dikkat çeken projenin montaj işlemleri kasım ayının sonunda başlayacak.

Kelebek Mobilya dap yapı Erkan Aydın