Tual Bahçekent / Dağ Mühendislik

Dağ Mühendislik firmasının Tual Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Dağ Mühendislik

Dağ Mühendislik, 'Tual' markasını genişletiyor

Sektörden Haberler Emine Pile 09.11.2015
Gayrimenkul sektörü için başarılı projelere imzalar atan Dağ Mühendislik, İstanbul gayrimenkul pazarına adım attı.
Konya'nın en büyük inşaat şirketlerinden olan Dağ Mühendislik, şimdi de İstanbul gayrimenkul pazarına girdi. İstanbul'un en gözde yerlerinde yeni yatırım hazırlıkları yapan Dağ Mühendislik, başarı çıtasını her geçen gün daha da yükseltiyor.  

Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ, yeni çalışmalarını ve hedeflerini anlatmak için gayrimenkul editörleri ile Koru İstanbul'da düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Dağ Mühendislik olarak 1992 yılından bu yana ilk üretimlerini Konya'da yaptıklarını belirten Doğan Dağ, yaklaşık 2 milyon metrekare alan üzerinde inşaatlar ve yapıtlar inşa ettiklerini belirtti. Bunlar arasında 8 bin konut, hastane, okullar, yurt binaları, Novada Konya AVM gibi projeler olduğunu söyledi.

'Türkiye genelinde Tual adıyla devam edeceğiz' 

Doğan Dağ, "Şu ana kadar yaptığımız bütün üretimlerimizde en önemli ilkelerimizden bir tanesi satış sonrası hizmetlerimiz. Güven ve kalite ile beraber satış sonrası hizmetleri... Ciddi yatırımlar gerektiren işler yapıyoruz. Hem ülke ekonomisine katkıda bulunacak yatırımlar yapıyoruz hem de bize yatırım yapan yapanlara yatırımlarının ne kadar değerli olduğunu gösteriyoruz. Hedeflerimizi biraz daha yükselttik. İstanbul'a 2 yıl önce Bahçekent Flora ile girdik. Şu anda devam eden, bitmek üzere olan 1000 konut, 260 ticari alan var Bahçekent Flora'da. Tual Adalar diye Kartal'da bir projemiz olacak. Yaklaşık 570 konut, yaşanabilir alanlar ve müşteri profilimize sürpriz şeyler çıkaracağımız bir proje. Bundan sonra bütün projelerimizi Tual adı altında genişleteceğiz. Aynı zamanda Mart-Nisan ayı gibi Tual Bahçekent diye bir projemiz olacak. Yaklaşık 2 bin konut, 1 adet özel hastane, 2 özel okul, yurtlar ve ticari üniteler olacak. Büyük bir şehir konseptinde olacak. Bu da mart ayının sonlarına doğru hayata geçireceğimiz 3. projemiz olacak. Bundan sonra da Türkiye genelinde Tual adıyla devam edeceğiz" açıklamasında bulundu.

Dağ, ayrıca 3 projenin yatırım değerinin 2.2 milyar olduğunu açıkladı. 

Dağ Mühendislik