Concorde De Luxe Resort'un güvenilirliği tescillendi!

Concorde De Luxe Resort'un güvenilirliği tescillendi!

Sektörden Haberler 31.01.2019 15:27

Concorde De Luxe Resort, Preverisk Group tarafından ‘Güvenli Otel' sertifikası ile sağlık ve hijyen alanında ‘Başarı’ sertifikalarına layık görüldü.

Concorde De Luxe Resort, otel turizmcilik eğitim ve değerlendirme platformlarından Preverisk Group tarafından ‘Güvenli Otel (Safe Hotel Excecutive)' sertifikası ile sağlık ve hijyen alanında ‘Başarı' sertifikalarına layık görüldü.

Antalya'nın doğal güzellikleri ve mavi bayraklı plajlarıyla ünlü Lara bölgesinde hizmet veren Concorde De Luxe Resort, misafirlerine yaşattığı eşsiz deneyimin yanı sıra konfor ve güvenlik odaklı hizmet yaklaşımıyla uluslararası platformda bir kez daha önde gelen otellerin arasına girmeyi başardı. Otel, turizm sektörü için danışmanlık, eğitim ve denetim hizmeti veren Preverisk Group tarafından yapılan değerlendirme neticesinde ‘Güvenli Otel' ve ‘Başarı Ödülü'nün sahibi oldu.

18 ülkede faaliyet gösteren Preverisk Group, Concorde De Luxe Resort'u, misafir güvenliği, sağlık, hijyen ve risk yönetimi konularında aylık periyodik olarak gerçekleştirdiği denetimler sonucunda 2 dalda sertifika ile ödüllendirdi.

Preverisk Güvenli Otel ve Preverisk Başarı sertifikalarının sahibi olan Concorde De Luxe Resort, misafir memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiği önemi bir kez daha kanıtladı.