CNR Emlak Fuarı 2015

CNR Emlak Fuarı kapılarını açtı!

Sektörden Haberler Emine Pile 04.11.2015
Gayrimenkul sektörünün dev isimlerine ev sahipliği yapan CNR Emlak Fuarı 2015 yoğun katılımla kapılarını açtı.
Gayrimenkul dünyasının merakla beklediği Emlak Fuarı 2015, bu yıl da ihtişamlı bir şekilde kapılarını açtı. 4-8 Kasım tarihlerinde CNR Expo Fuar Merkezi Yeşilköy/İstanbul adresinde düzenlenecek olan fuarda birçok dev proje de görücüye çıkacak. Yerli-yabancı firmaları ve yatırımcıları ağırlayacak olan fuar Türkiye için adeta ‘vitrin' niteliğinde olacak. Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Azerbaycan İran, Irak, Rusya, Yunanistan gibi daha birçok ülkeden ziyaretçinin katılım göstereceği fuar, sıcak satış imkanı da sunacak. 

Emlaktasondakika.com fuardan aktarıyor

esd

Emlaktasondakika.com Haber Koordinatörü İrfan Sisli, editörler Uğurcan Tokay, Sinem Öztürk, Reklam Genel Koordinatörü Mehmet Çiçekçi ve Reklam Müdürü Songül Temel gün boyu canlı yayınlarla sektörün nabzını tutacak. 

100 firmanın boy göstereceği fuarda 25 metrekarelik standıyla yer alacak olan emlaktasondakika.com, canlı yayınları ve özel röportajlarıyla organizasyona damga vuracak. Sektörün önemli oyuncularını buluşturacak olan Emlak Fuarı 2015, 8 Kasım'a kadar devam edecek.

İŞTE FUARDAN İLK KARELER

CNR Emlak Fuarı 2015