CNR Emlak Fuarı'na katıla Araplar konut projelerini incelerken

CNR Emlak 2015'te konut projelerine özel avantajlar!

Sektörden Haberler Emine Pile 21.10.2015
4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında düzenlenecek CNR Emlak 2015 Fuarı'nda görücüye çıkacak 200 konut projesi yatırımcılar için özel avantajlar sunacak.
Gayrimenkul sektörünün öncü firmalarının yer alacağı CNR Emlak Fuarı, 4-8 Kasım tarihlerinde kapılarını yatırımcılar için açıyor. Türkiye ve yakın coğrafyanın konut, iş yeri, alışveriş merkezi yatırımcıları ile katılımcı firmalarını buluşturacak olan fuarda tüketiciler ve yatırımcılar, gayrimenkul sektörünün öncülerinin sunduğu özel avantajlarından yararlanacak. Fuardan maksimum düzeyde fayda sağlatmayı amaçlayan CNR Emlak, ziyaretçilerine, özel avantajları, 200 projenin aynı anda görüp değerlendirme imkanı, bankalardan en uygun krediyi seçme fırsatı, KDV avantajı, VIP dinlenme alanları, uzman konuşmacılardan seminerler gibi fırsatları bir arada sunacak.

YABANCI İLGİSİ BÜYÜYEREK DEVAM EDİYOR 

CNR Emlak 2015 Fuarı'na, her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük yatırımcı ve alıcı gruplar damga vuracak. Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Azerbaycan İran, Irak, Rusya, Yunanistan ve Umman gibi pek çok Orta Doğu, Körfez, Balkan ülkeleri ve Rusya'dan gelecek yatırımcı ve alıcılar sektörün önde gelen projelerini bir arada görme şansı yakalayacak. Afganistan da CNR Emlak 2015 Fuarı'na 80 kişilik alım heyetiyle katılarak, Türkiye'de yatırım yapmanın yollarını arayacak.

'YABANCIYA AVANTAJLI DÖNEM İLGİYİ ARTIRACAK'

Fuarla ilgili değerlendirmede bulunan CNR EXPO Genel Müdürü Alkan Usta, “CNR olarak sektörün yüzünü güldüren bir fuar organize ettiğimize inanıyoruz. Türkiye'nin gözde sektörleri arasında olan gayrimenkul sektörü, dünyanın da gözdesi olma yolunda ilerliyor. Fuar organizasyonumuzdan da gördüğümüz gibi Türkiye'ye yabancı ilgisi her geçen gün artıyor” diye konuşarak, CNR Emlak Fuarı'na sayılı günler kalmasına rağmen, yabancılardan gelen talebin arttığını söyledi. Konut alan yabancıya vatandaşlık hakkı verilmesi konusuna da değinen Usta, “Son günlerde gündeme gelen gayrimenkul alan yabancılara vatandaşlık verilmesi konusu daha tam resmileşmemesine rağmen Türkiye sevdalısı yabancı alıcıların dikkatini çekti. Bize bu konuyla ilgili sorular yöneltmeye başladılar. 5 binin üzerinde yabancı yatırımcı ve alıcının gelmesini beklediğimiz fuarın hemen seçim sonrasında gerçekleştirilmesinin de gayrimenkul sektörüne ve Türkiye ekonomisine ilaç gibi geleceğine inanıyoruz” diye konuştu.

CNR Emlak Fuarı CNR Emlak Gayrimenkul sektörü