dubai

Cityscape Global'ın ikinci gününde neler yaşandı?

Sektörden Haberler Emine Pile 07.09.2016
Gayrimenkul sektörünün en büyük uluslararası fuarlarından olan Dubai Cityscape Global, ikinci gününde de büyük ilgi gördü.
Yerli-yabancı yatırımcıların Türk inşaat firmaları ile temaslar kurduğu, randevuların alındığı fuarda sıcak satışlar gerçekleştirilirken, tüm firmaların öncelikli amacı Türkiye'nin imajını güçlendirmek ve 'Biz buradayız'ı vurgulamak oldu. 

Fuarda, her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye'nin gerçek gayrimenkul sitesi Emlaktasondakika.com ekibi, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, Feres Gayrimenkul Yönetim Kurulu Eş Başkanları, Murat Yağan ve Salih Çıkman gibi değerli isimlerle canlı röportajlar yaptı. 

Beyoğlu Beldiye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Dubai Cityscape 2016 Fuarı'nın ikinci gününde Sabri Paşayiğit Design Office - SPDO standını ziyaret etti. Umman'da yeni bir proje geliştirecek olan Sabri Paşayiğit ile görüşen Ahmet Misbah Demircan, Paşayiğit'e başarılar diledi. 

BEYOĞLU BELEDİYE BAŞKANI AHMET MİSBAH DEMİRCAN, ESD'YE KONUŞTU

Beyoğlu Beldiye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Dubai Cityscape 2016 Fuarı'nda Emlaktasondakika.com canlı yayınında Haber Müdür Yardımcımız Uğurcan Tokay'ın soruları yanıtladı.

Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, Dubai Cityscape 2016 Fuarı'nda canlı yayınımızda, Haber Müdür Yardımcımız Uğurcan Tokay'a özel açıklamalarda bulundu.

Feres Gayrimenkul Yönetim Kurulu Eş Başkanları, Murat Yağan ve Salih Çıkman Dubai Cityscape Global 2016'da ekibimize özel açıklamalarda bulundu. Fuarda gördükleri ilgiden memnun kaldıklarını aktardı. 

Tahincoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, fuarın ikinci gününde ekibimize değerlendirmelerde bulundu. Tahincioğlu, “Fuar, bizim beklediğimizin ötesinde iyi geçti” dedi. 

Kuzu Grup'un Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, Dubai Cityscape Global 2016'da ekibimize özel açıklamalarda bulundu.

Istexpo Genel Müdürü İsmail Sezen, Dubai'deki Cityscape Global 2016'da fuarın değerlendirmesini yaptı. 

 

Emine Pile/Emlaktasondakika.com

Cityscape Global Dubai gayrimenkul fuarı