Jardin Eden Çeşme / Pana Yapı

Pana Yapı firmasının Jardin Eden Çeşme projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Çeşme Jardin Eden

Çeşme Jardin Eden görücüye çıkıyor

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 22.04.2016
Pana Yapı, Çeşme Jardin Eden projesini 9 Mayıs Pazartesi günü görücüye çıkaracak.
Pana Yapı tarafından Güney Fransa ile Ege mimarisinin birleşimiyle tasarlanan birbirinden farklı görünümde 118 villanın yer alacağı ‘Çeşme Jardin Eden'in lansmanı Esma Sultan Yalısı'nda  gerçekleştirilecek.

Pana Yapı'nın uzun zamandır beklenen konsept projesi yalnızca Çeşme'nin değil, bölgenin de en özel projelerinden biri olarak tanımlanıyor. Her biri birbirinden farklı 118 villa ve toplam 3 ayrı konakta 40 rezidanstan oluşan ve toplam 124 dönüm arsa üzerinde hayata geçirilen ‘Çeşme Jardin Eden', az katlı yatay yaşam tarzını yansıtan konseptiyle dikkat çekiyor. ‘Jardin Eden'; ferah meydanları, lavanta çiçekleri arasındaki keyifli yürüyüş yolları, ıhlamur kokuları arasındaki bisiklet parkurları, küp taşlı yolları, taş duvarları, kemerleri, seyir terasları, huzur vadeden kameriyeleri, zeytin atölyesi ve isteğe bağlı olarak işlenebilen bahçe alanlarıyla, hayalleri gerçeğe çeviriyor.

Tarih: 09 Mayıs 2016

Saat: 10:00

Yer: Esma Sultan Yalısı

Çeşme Jardin Eden pan yapı izmir çeşme emlak çeşme gayrimenkul