Blue Lake Küçükçekmece / Metal Yapı Konut - Karmen Yapı

Metal Yapı Konut - Karmen Yapı firmasının Blue Lake Küçükçekmece projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ceren Cihaner

Ceren Cihaner, Metal Yapı'nın yeni satış direktörü oldu!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 02.08.2016
Metal Yapı Konut Satış ve Pazarlama Departmanı’nın yeni direktörü Ceren Cihaner oldu.
Gayrimenkul geliştirme ve inşaat sektöründeki köklü geçmişi ve 36 yıllık tecrübesiyle, İstanbul'da hayata geçirdiği markalı konut projeleri ile bilinen Metal Yapı Konut, gayrimenkul satış ve pazarlama konusunda uzman isimlerden biri olan Ceren Cihaner'le Satış Pazarlama Direktörü olarak el sıkıştı. 

Ceren Cihaner Kimdir?

Ankara'da doğan Ceren Cihaner, TED Ankara Koleji'nin ardından, üniversite eğitimini Washington D.C'de İşletme ve Uluslararası Pazarlama alanında tamamladı. 21 yıllık uluslararası gayrimenkul uzmanlığını, UAE, ABD ve Türkiye'de  A+ karma projeler, otel, AVM, ofis ve residenceların yanı sıra tarihi eser konseptli gayrimenkullerin 360 derece satış pazarlama deneyimleri ile sağlamlaştırmıştır. 

Global gayrimenkul trendleri ve sektörel konjonktürü yakından takip eden Ceren Cihaner, satış pazarlama konusundaki bilgi birikimine ek olarak müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine çok önem vermektedir.
3 dil bilen ve bir çocuk annesi olan Cihaner, seyahatin yanı sıra, evren ve yaradılış felsefeleri ile ilgilenmektedir.

Ceren Cihaner metal yapı blue lake