Makyol Yaşam Beylikdüzü Ferda Deveci

Çarşı meydan ile Makyol Yaşam Beylikdüzü’nün değeri artacak

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 16.05.2015
İstanbul’un gelişen bölgesi Beylikdüzü’nde 17 ay sonra pırıl pırıl insanların yaşayacağı bir proje yükseliyor.
İnşaat sektöründe yılların getirdiği bilgi ve birikimi Beylikdüzü'ndeki 23 bin metrekarelik arsada değerlendiren Makyol, Yaşam Beylikdüzü projesinde 464 daire geliştiriyor. Beylikdüzü'nü yepyeni bir çehre kazandıran projedeki çarşı meydan da bölgenin kalbi olacak.

Güçlü Makyol, markalı konut yapıyor

Makyol gibi geçmişi, gücü ve geleneği olan bir firmanın bu tecrübesini projeye aktardığını belirterek sözlerine başlayan Satış ve Pazarlama Müdürü Ferda Deveci, son derece hassas ve titiz bir proje gerçekleştirdiklerini söyledi. 

Huzur ve konfor için her şey var

Konsept olarak insanların kaliteli mekanlarda rahat ve huzurlu bir yaşam sürmesini istediklerini belirten Deveci, sosyal alanların, peysajın ve sportif imkanların projeye değer kattığına vurgu yaptı.

Projenin devamı yanıbaşındaki meydan çarşının da yükselen trende cevap verdiğine dikkat çeken Deveci, “Sitenin bloklarını oluşturan kütlelerin altı ticari ünitelere ayrıldı. 4 bin metrekarelik meydana açılan 84 ticari ünite bölgenin her türlü sosyal ve perakende ihtiyacını karşılayan can damarı olacak. Yani ticari üniteler meydanda değil, sitemizin altında yer alıyor. Makyol Meydan ise ortak bir nokta. Beylikdüzü halkının da bu dükkanlara rahatlıkla ulaşabileceği sosyal bir alan. Bu alanda dinlenme ve yürüme alanları, süs havuzu, park ve bahçeler yer alıyor. Dükkanların tamamının kendi depoları olacak. Getireceğimiz markaların kiralamaları ve satışları ise devam ediyor” diye konuştu.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Makyol Yaşam Beylikdüzü projesi Ferda Deveci