Canan Business / Canan Yapı - İstanbul Yapı

Canan Yapı - İstanbul Yapı firmasının Canan Business projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Canan Business

Canan Business’ın satış ofisi hizmete girdi

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 29.07.2015
Canan Yapı tarafından Ataşehir'de hayata geçirilen Canan Business'ın satış ofisi hizmete girdi.
Canan Residence'de tek proje ile marka olma başarısını gösteren Canan Yapı, ikinci çalışması olan Ataşehir'deki Canan Business'in satış ofisini bir ay kadar önce hizmete aldı. Projenin yarısını sattıklarını belirten Canan Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Akyazıcı, burada yeni bir alıcı kitlesi ile buluştuklarını kaydetti.

Metro istasyonunun çıkışında yükseliyor

Ataşehir Küçükbakkalköy Mahallesi'nde konumlanan Canan Business'in ulaşım konusunda parlak bir geleceğe sahip olduğunu belirten Akyazıcı, “İnsanlar merkezi konumdaki konutları ve ofisleri tercih ediyor. Projemizin hemen önünde 2019'da hizmete girecek metro hattının çıkışı bulunuyor. Buradan İstanbul'un her yerine ulaşmak mümkün” dedi.

canan busines satış ofisi

Yeni bir kesime açılıyor

Bu zamana kadar Canan Residence'deki ofiste satış yaptıklarına dikkat çeken Akyazıcı, “Bizden konut alan ve portföydeki müşterilerimiz projenin yarısını satın aldılar zaten. Burada projenin altında kurduğumuz 75 metrekarelik yeni satış ofisimizde ise yepyeni kitlelere projelerimizi anlatmak istiyoruz. Projenin konumu, ulaşım kolaylığı, kalitesi ve varlığı konuyu anlatmaya yetiyor” diye konuştu.

Kapıdan girenleri sımsıcak bir ilgi karşılıyor

Gelenlerin sıcak bir ilgi ile karşılandığı Canan Business'ta dairelerin kullanım alanları 75 metrekare ile 118 metrekare arasında değişiyor. 3 bin 700 metrekare arsa üzerine kurulan projede 112 adet 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon konut tipleri mevcut. 17 katlı tek blok halinde yükselen Canan Business'da 1+1'ler 75 metrekare ile 78 metrekare, 2+1'ler 111 metrekare ile 118 metrekare arasında değişiyor. Konut ve home office tipinde konutların yer alaca proje fitness center, kameralı güvenlik, kapalı otopark, güvenlik ve yüzme havuzu gibi olanaklara sahip. 

canan busines örnek dairesi
 
Ataşehir'de hayata geçirilen Canan Busines Ataşehir'de daire fiyatları 415 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 
 
2016 yılının Nisan ayında konut teslimleri yapılacak olan Canan Business daireleri için ödeme planı kapsamında yüzde 50 peşinat ödeme yapıldığında, kalan yüzde 50 için de 12 ay vadelendirme sağlanıyor. Projede peşinat ödendiğinde yüzde 8 indirim sağlanıyor.

Canan Business satış ofisi adresi:
Küçükbakkalköy Mah.
Kocasinan Cad. No: 41 Ataşehir - İstanbul

http://cananbusiness.com/

Hüseyin Belibağlı/emlaktasondakika.com

Canan Business