5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi

Can Ekşioğlu, yatırımı artırmanın yollarını anlatacak

Sektörden Haberler Emine Pile 22.04.2016
ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, 5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi’nde gayrimenkul finansmanında alternatifleri anlatacak
Gayrimenkul sektöründeki yatırımları artırmayı hedefleyen ‘5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi'nde uzmanlar ve yatırımcılar bir araya gelecek. 28 Nisan Perşembe günü Marriott Hotel Şişli'de gerçekleştirilecek zirvede; ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu ‘Gayrimenkul Finansmanında Alternatif Öneriler'i anlatacak.

2016'yı atak yılı ilan eden ERA Türkiye, insan kaynakları ve portföy yatırımlarının yanında, sektöre değer katan organizasyonlarına verdiği destekle de dikkat çekiyor. 28 Nisan 2016'da gerçekleşecek ‘5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi'ne de konuşmacı olarak ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, 'Gayrimenkul finansmanında alternatif öneriler' konusunu anlatacak. Zirve, Marriott Hotel Şişli'de gerçekleşecek.

3 ANA OTURUMDAN OLUŞACAK 

ERA Türkiye; gayrimenkul yatırımlarını arttırmak, faizlerin düşürülmesi, mortgage sisteminin gelişimi, kolay tüketici finansmanı ve alternatifleri, ülke ekonomisini rahatlatma gibi hedefleri bulunan Zirve'nin platin sponsorluğunu da üstleniyor.

Ana teması ‘Gayrimenkulde Finansman Modelleri ve Alternatifleri' olan zirve 3 ana oturumdan oluşuyor. Birinci ana oturum, ‘düzenleyici kurumların gayrimenkul finansmanına genel bakışı' başlığı altında gerçekleşirken, 2. ana oturumda, ‘gayrimenkul finansmanının önemi ve sektöre olan katkıları' ve 3. ana oturumda ise ‘gayrimenkul finansmanında alternatiflerin tüketiciye yansımaları nasıl olmalıdır' konuları işlenecek.

5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi era türkiye can ekşioğlu gayrimenkul finansmanında alternatifler