Cadde 24 Dükkanlar / 24 Gayrimenkul

24 Gayrimenkul firmasının Cadde 24 Dükkanlar projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Cadde 24 genel görünümü

Cadde 24, 7 ay önce satışa çıktı, yüzde 30 kazandırdı

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 21.01.2015
Yedi ay önce lansmanı yapılarak satışa sunulan Cadde 24 projesi yatırımcısına yüzde 30 kazandırdı.
Halkalı'da ev-ofis konseptiyle dikkat çeken Cadde 24'ün arsa alanı 10 bin metrekare olarak belirlendi. 1+0, 1+1 ve 2+1 dairelerin bulunduğu Cadde 24 projesinin altında 72 adet dükkan hizmet verecek. Projede teslimlerin bu yıl sonunda yapılması bekleniyor.

cadde 24 dükkanları
Cadde 24 dükkanları

En doğru lokasyon – en iyi fiyat

Cadde 24'deki konutların tüm satışını iki haftada tamamlayan 24 Gayrimenkul'ün CEO'su Ahmethan Yılmaz “Ana ilkemiz yatırımcının “en doğru lokasyon – en iyi fiyat”lı projelerle maksimum kâr elde etmesini sağlamaktır.  Bu nedenle projelerimizi lansman döneminde en yüksek iskontolu fiyatlarla satışa sunuyoruz. Her müşteriyi ortağımız gibi gördüğümüzden kazancımızı müşterilerimizle paylaşıyoruz. Lansman fiyatlarıyla satış fırsatını herkes için aynı gün ve saatte başlatıyoruz; öncesinde firma ortakları da dâhil kimse için rezervasyon yapmıyoruz. Üstelik daha çok kişinin kazanması için lansmanda 1 kişiye 3'den fazla yer satmıyoruz” dedi.

ahmethan yılmaz
Ahmethan Yılmaz

Cadde 24 halkalı konut projesi satılık daire halkalı Cadde 24 dükkanları