Körfezkent 3 / Emlak Konut GYO

Emlak Konut GYO firmasının Körfezkent 3 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
İnsay Yapı'nın toplantısı

Büyük projelerin firması İnsay Yapı Ataşehir’i mesken tuttu

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 13.02.2015
Emlak Konut GYO’nun arsa ihalelerinde sık sık boy gösteren İnsay Yapı, Ataşehir Yenisahra’da iki parselde kentsel dönüşüm yapıyor.
İstanbul'un hızlı gelişen bölgelerinde iddialı projeler gerçekleştiren İnsay Yapı, Ataşehir'de iki kentsel dönüşüm projesi gerçekleştirecek. Arsa yüzölçümleri 14 bin metrekare ve 18 bin metrekare olan projelerin karma olarak yükselmesi bekleniyor. 

Arsaların hak sahipleri ile Ataşehir Sahan Restorant'ta bir araya gelen İnsay Yapı'nın Genel Müdürü Vekalet Kaba, projeler hakkında bilgi verdi. Hak sahiplerinin kafasına takılan tüm sorulara cevap veren Kaba, katılımcılardan da yoğun ilgi gördü. 

Hedefini büyük tutuyor

Büyük bir firma olmak üzere 21 yıl önce yola çıktıklarını belirten Kaba, grubun amiral gemisi olarak İhsan Boya ve Kolsuzlar Kimya'yı gösterdi. Kentsel dönüşümü yapan firmanın, taahhütleri yerine getirebilecek gücü olması gerektiğini söyleyen Kaba, “Yoksa hazır elinizdeki evinizden de olursunuz. Bizim firmalarımızın gücü Türkiye sınırlarını aştı. Bu güvenle hareket ediyor ve bu kadar ağır bir sorumluluğu üstleniyoruz. Her iki projeyi de rahatça üstlenebilecek güçteyiz” diye konuştu.

İki karma proje birden gelecek

Gerçekleştirilecek proje hakkında da katılımcılara bilgiler aktaran Kaba, ofis, ticari alan ve konuttan oluşan karma projeler gerçekleştireceklerini kaydetti. Bölge halkından gördüğü ilgi karşısında mutluluğunu gizleyemeyen Kaba, “Biz geleceğin imar devi olmak için yola çıktık. Bu zamana kadar gerçekleştirdiğimiz işlerimiz bunun iyi göstergesi. Yenisahra'daki 14 bin metrekare ve 18 bin metrekare arsalar üzerinde herkesin hayranlık duyacağı projeler gerçekleştireceğiz. Hazırlıklarımız tamamlanmak üzere. Bu yıl inşaata başlayacak en kısa zamanda sizlere yeni evlerinizi teslim edeceğiz” diye konuştu.

 

Emlak Konut GYO İnsay Yapı Ataşehir Yenisahra kentsel dönüşüm Vekalet Kaba