Bulvar İstanbul / Özkar İnşaat - Özülke

Özkar İnşaat - Özülke firmasının Bulvar İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bulvar Rezidans

Bulvar İstanbul Rezidans’ın ödemelerini bir yıl öteleyin

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 11.02.2015
Ön talep satışları başlamadan ev sahibi olmak isteyenler için Bulvar Rezidans,14 Şubat’ta satışa çıkıyor.
Başakşehir'de özel rezidans hizmetlerinin verileceği ve nitelikli ev sistemlerinin yer aldığı ev konseptiyle birçok ilke imza atan Bulvar Rezidans, ön talep satışları başlamadan ev sahibi olmak isteyenler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. 14 Şubat 2015 tarihinde saat 08.00'da ön satışlarına başlanacak proje için; özel fırsatlar ve banka kredisi ödemelerinde bir yıl öteleme planı sunulacak. 

Modern çizgileri var

Bölgeye modern, ferah ve insani kullanımı önemseyen bir proje getirdiklerini söyleyen Bulvar İstanbul İcra Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan, şehir hayatı kurguladıklarını belirtti. Satışı devam eden az miktardaki konutlara ek olarak rezidans projesini geliştirdiklerini ifade eden Aydoğan, ön satış öncesi yaklaşık 1000'in üzerinde ön talep aldıklarını kaydetti. Toplam 37 kattan ve 165 daireden oluşan Bulvar Rezidans'ta her ihtiyaca yönelik 3+1, 4+1 daireler ile 5+1, 6+1 7+1 dubleks daire tipleri bulunuyor. 

Şehrin lüksü kapınıza gelecek

Başakşehir'in ilk rezidans projesi Bulvar Rezidans, Başakşehir'in kalbinde ev sahiplerini lüks rezidans hizmetleriyle buluşturuyor. Başakşehir'de şehrin çeşitli noktalarındaki modern, yüksek katlı ve her çeşit imkanın yer aldığı, hızlı çözümün üretildiği bir hayatın olmadığı gerçeğinden hareket ettiklerini belirten Bulvar İstanbul Genel Müdürü Ece Atalay, rezidanslar ile buna çözüm üreteceklerini kaydetti. Her türlü lüksü kabul edebilecek bir kitlenin olduğunu söyleyen Atalay, “Bulvar İstanbul Rezidans ile bu sunulacak. Buradaki insanlar sunulana adapte olmaya hazırlar. Bizde bunu geliştiriyoruz. Vereceğimiz hizmetler size kendinizi özel hissettiriyor” dedi.

Ulaşımı çok kolay

Bulvar Rezidans; TEM Otoyolu, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, metro, 11 ihtisas hastanesinin yer alacağı temelleri atılan Sağlık Kent, yapımı devam eden Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kanal İstanbul projelerine yakınlığı sayesinde lokasyon itibari ile de avantajlı bir konumda yer alıyor. 

Refah yaşam alanları

Bulvar Rezidans sakinleri; Bulvar İstanbul'un Göl ve Bulvar etaplarındaki; göletler, şelaleler, lavanta ve gül bahçelerinin yer alacağı peyzaj alanlarının huzurlu ortamından faydalanabilecek.

Bulvar İstanbul Bulvar İstanbul Nerede Bulvar İstanbul Rezidans