DKY Kartal / DKY İnşaat

DKY İnşaat firmasının DKY Kartal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
DKY Kartal

Buçuk konsepti ile bir haftada yüzde 40’ını sattı

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 20.04.2015
Karma kullanım özellikleri taşıyan DKY Kartal’ı satışa çıkaran DKY İnşaat, bir haftada projenin yüzde 40’ını sattı.
İçinde konut, ofis ile alışveriş alanları bulunan, bölgenin eşsiz projesi DKY Kartal, sektöre kazandırdığı “buçuk” konsepti ile hem konutların kullanım alanlarının genişlemesini sağladı hem de bir haftada yüzde 40'lık bir satış grafiğine ulaştı. 

Bir buçuk konsepti sattırdı

Sektöre kattıkları 1,5 konseptinin özellikle balkon özlemi çekenler tarafından çok ilgi gördüğünü aktaran DKY Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, “331 konutun 130'unu 1 haftada sattık. 6+1,5 ve 5+1,5 dairelerimiz lansman öncesi tükendi. Bu bölgede tüketicilerin tercihlerinin daha kullanışlı geniş evlere doğru kaydığını görüyoruz” dedi.

+1,5 konseptinin balkonlardaki ve diğer kullanımdaki ölü alanları kazandırdığına dikkat çeken Dumankaya, “Dairelerin hiçbir metrekaresinin boşa gitmemesi, evlerin tam anlamıyla kullanıcıya yönelmesi için çalıştık. Kapanabilir balkon fazladan bir yaşam alanı ve mükemmel bir manzara sunuyor. Bu amaçla DKY Kartal'ın yeni nesil evlerini “+1,5” olarak adlandırıyoruz.  Bu alan tüketicilerin çok ilgisini çekti. İyi bir satış performansı yakalamamızdaki temel nedenlerden biri bu” diye konuştu.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

DKY Kartal bir buçuk konsepti DKY Kartal