Divan Rezidans, evdekifirsat.com

Bu tarihlerde ev alana eşyaları bedava!

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 20.04.2015
Markalı konutları uygun koşullarla ev sahibi olmak isteyenlerle buluşturan evdekifirsat.com, şimdi eşyaları da hediye ediyor.
Uygun koşullarla satışa çıkan konutları tüketicilerle bir araya getiren www.evdekifirsat.com, sektörde yaptığı ilklere bir yenisini daha ekledi. Emlak ve konut dünyasına farklı bir bakış açısı getiren alternatifler sunan ve yine istediği ödeme seçeneklerini oluşturarak ev sahibi olmalarını sağlayan evdekifirsat.com, düzenlediği kampanya ile 2+1 ev alanların beyaz eşyalarını da hediye ediyor. 

Müşterilerini her hafta sürpriz hediye ve indirimlerle şaşırtmaya devam eden Evdekifirsat.com, “Sizin için bulduk, sizinle buluşturduk” sloganıyla ilk olarak 17-26 Nisan haftası boyunca geçerli olacak farklı bir kampanyaya imza atıyor. Bu özel kampanyadan siteye üye olanlar yararlanabiliyor. Kampanyadan faydalanmak için Halkalı ve Bahçeşehir projelerinden 2+1 ev satın alan müşterilere davlumbaz, fırın, set üstü ocak, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası ve klima hediye ediliyor. 

Markalı konut portföyünde ilerleme kaydetti 

Markalı konut projelerinde yerleşmiş düzeni, peyzaj alanları, sosyal ve spor tesisleriyle ev satın almak isteyenler için Bahçeşehir ve Halkalı'da projelerin içinden 1+1'den villa tipi eve kadar uzanan geniş bir portföy sunuyor. 

https://twitter.com/evdekifirsat
https://www.facebook.com/evdekifirsatcom
https://www.instagram.com/evdekifirsat
http://blog.evdekifirsat.com

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

 

evdekifirsat.com evdekifirsat.com kampanya