Emaar Square satış ofisi

Bu satış ofisi Libadiye'nin değerini yüzde 15 artırdı

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 04.09.2015
Emaar Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Ümit Türüdü Şen, Emaar Square’in satış ofisinin bile bölgenin değerini yüzde 15 artırdığını söyledi.
Emaar Square'in Üsküdar Libadiye Caddesi'nin değerini yukarı çıkardığını söyleyen Emaar Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Ümit Türüdü Şen, çevredeki lokasyonun projenin teslimini beklediğini kaydetti.

Bölgenin çehresini değiştirdiklerini ve seviye atlattıklarını işaret eden Şen, “Sadece lokasyonda kalmadık ve çevreyi geliştiriyoruz. Kenti nasıl rahatlatacağımıza bakıyoruz. Tesadüfen iki metro hattının arasındayız. Bunların bir havarayla birleştirilmesi ve burada bir istasyonun olması kararı onaylandı. Dizayn aşamasında. Bunlar bizim geliştirici özelliğimiz. Çünkü yollar başta olmak üzere firma ciddi yatırımlar yapılıyor. Boğaziçi Köprüsü'nden gelip Acıbadem üzerinden buraya doğrudan bağlantı yolu yapılması düşüncesi var. Ayrıca Kadıköy'den gelen yolların bağlantısı da var” diye konuştu.

Satış ofisi bölgenin değerini yüzde 15 artırdı

Satış ofisi kurulduğunda yakın çevreden başlamak üzere değer artışına şahit olduklarını söyleyen Şen, “İstanbul'da en hızlı artış burada oldu. Yandaki araziler bina yapmak için bizim projenin teslimini bekliyor” dedi.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Emaar Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Ümit Türüdü Şen Emaar Square satış ofisi