Bizim Evler 5 / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 5 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bizimevler6

Bizimevler markası Anadolu yakasına geçiyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 13.08.2015
İhlas Yapı, Ispartakule’de büyük bir satış başarısı yakalardığı Bizimevler markasını Anadolu yakasında da inşa edecek.
Yatırımcılarını istek ve taleplerine azami derecede dikkat eden İhlas Yapı, Ispartakule'de büyük bir satış başarısı yakalardığı Bizimevler markasını Anadolu yakasında da inşa edecek.

Bunun için harekete geçerek uygun arsa arayışına başladıklarını kaydeden Bizimevler Satış ve Pazarlama Müdürü Mehmet Erhan Değerli, “Anadolu yakasından transfer teklifi var” diye konuştu.

Yatırımcılarının yaşama şekline uygun konut projeleri geliştirmeye devam edeceklerini kaydeden Değerli, “Yatırımcılarımız bu kaliteyi, niteliği ve insana saygıyı Anadolu yakasında da inşa etmemizi talep etti. Bizde onları uygun arsa arayışındayız. Geniş yaşam alanları kurgulayacağımız ve gelişim akslarındaki bölgeleri inceliyoruz” dedi.

Metroya yakın olsun

Bizimevler katisinin ve konseptinin Anadolu Yakasına taşınması için çok talep aldıklarını açıklayan Değerli, “Her gün neredeyse yüzlerce mail ve telefon alıyoruz. Bu mantığı ve projeleri oraya taşımamız isteniyor. 40 bin metrekarenin üzerinde, gelişim akslarında uygun nitelikle yatırımlık arsa arayışımız var. Tabi birde metronun gidiyor olması önemli” dedi.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

İhlas Yapı Ispartakule Bizimevler markası Mehmet Erhan Değerli