Mehmet Erhan Değerli Bizim Evler

Bizim Evler'in devamı gelecek!

Sektörden Haberler Emine Pile 04.11.2015
Bizim Evler Satış ve Pazarlama Koordinatörü Mehmet Erhan Değerli, CNR Emlak Fuarı’nda canlı yayınımızda önemli açıklamalar yaptı.
Ispartakule'de hayata geçirilen Bizim Evler projesinin başarılı Bizim Evler Satış ve Pazarlama Koordinatörü  Mehmet Erhan Değerli, bugün kapılarını açan Emlak Fuarı'nda canlı yayınımıza katıldı. Fuarda, Emlaktasondakika ekibine İhlas Yapı tarafından inşa edilen ve büyük ilgi gören Bizim Evler projesi ile ilgili önemli bilgiler aktaran Değerli, sektörün son durumunu da paylaştı. 

Tek parti iktidarını değerlendiren Değerli, “Bu güzel sonuç her şeyi çok olumlu yönde etkiler. Türk milleti istikrara yöneldi. Konut alıcısı kredilere imza atıp önünü göremiyordu. Vade farkları, faizler yükselmişti. Artık alıcı da satıcı önünü görüyor. Alıcı belirsizlik ortamında sıyrılıp alım yapabilir. Faizlerin düşme beklentisi alıcı için çok büyük fırsat” dedi.

ALICILAR FAİZLERİNİ DE YAPILANDIRACAK

Konut fiyatlarının yukarı çıkacağı görüşünde olduğunu belirten Değerli, “Şu an alım yapan bir alıcı faizlerini de yapılandırabilecek. Hepimiz aynı gemideyiz. Bu güzel ortam hepimize yansıyacak. Yabancıları da Türkiye'ye yönlendirecek. İhlas Grubu olarak Bizim Evler olarak çok heyecanlıyız. Daha modern daha güzel projeler için çalışıyoruz” diye konuştu.

'DAHA MODERN DAHA GÜZEL EVLER GELECEK'

Bizim Evler olarak daha da gelişecek ve büyüyeceklerinin müjdesini veren Değerli, “Seçim sonuçları sektörün her alanına yansıyacak. Ispartakule'deki projelerimiz istikrarla artarak devam edecek. Bizimevler'in devamı gelecek. Bize sürekli ‘Yeni projeleriniz var mı?'diye soruyorlar. Daha büyük, daha kaliteli, insanların kar edeceği, güzel komşulukların olduğu, modern evleri yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Mehmet Erhan Değerli Bizim Evler