mipim 2016 fuarı emlaktasondakika.com

Biz bunu hep yapıyoruz!

Sektörden Haberler Uğurcan Tokay 19.03.2016
Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenen MIPIM 2016 Fuarı'na emlaktasondakika.com ekibi olarak damga vurduk.
fatma güldemet sarı

Emlaktasondakika.com, MIPIM 2016 Fuarı'nda Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı'nın yanındaydı...

Dünya gayrimenkul sektörünün buluşma noktası MIPIM 2016, bu yıl yine hareketli geçti. Fransa'nın Cannes kentinde gerçekleştirilen organizasyona 700 metrekarelik İstanbul Çadırı'yla birlikte Türk katılımcılar damga vurdu.

mipim 2016 toki emlaktasondakika

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, sadece emlaktasondakika.com'a konuştu...

96 metrekarelik İstanbul Çadırı'nın yanı sıra 3. Havalimanı, İstanbul Finans Merkezi, 3. Köprü, Avrasya Tüneli, Dünya Ticaret Merkezi projelerinin maketleri yoğun ilgi gördü. Birçok büyükşehir belediyesinin yer aldığı MIPIM 2016 Fuarı'nda emlaktasondakika.com olarak önemli işler çıkardık.

murat kurum emlaktasondakika mipim 2016

Murat Kurum'da emlaktasondakika'yı tebrik edenler arasındaydı...

Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı'nın İstanbul Çadırı'yla birlikte tüm stantları ziyaretini emlaktasondakika.com an be an takip etti. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'la da özel bir röportaj gerçekleştiren ekibimiz, önemli haberlerin altına imza attı.

mipim 2016 ismet yılmaz

KİPTAŞ Başkanı İsmet Yıldırım, İstanbul'da 10 bin konutun satışa çıkacağını ilk kez ekibimize açıkladı...

Büyükşehir belediyelerinin standında başkan veya genel sekreterleriyle konuşan emlaktasondakika.com ekibi, fuarda birçok isimle bir araya gelip önemli değerlendirmeler aldı. Sektörün önde gelenleriyle buluşan ekibimiz, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda büyük ilgi gördü.

beyoğlu mipim 2016

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'la birlikte BIG üyeleri Feyzullah Yetgin ve Kaan Yücel, ekibimize özel açıklamalarda bulundu. Başkan Demircan, emlaktasondakika.com'u tebrik etti...

ordu belediye başkanı mipim 2016

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, yeni projelerini emlaktasondakika.com'a anlattı...

Emlaktasondakika.com olarak Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenen MIPIM 2016 Fuarı'na damga vurdu. 3 gün süren MİPİM 2016 fuarında Emlaktasondakika.com'u Mehmet Çiçekci, Uğurcan Tokay ve Ali Asatekin olarak temsil ederken, İstanbul'daki İrfan Sisli, Emine Pile, Sinem Öztürk ve Recep Birdal'dan oluşan ekip büyük bir özveriyle süreci tamamladı. 

hatay belediyesi mipim 2016

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hatay'la ilgili yeni yatırımlarını ilk kez ESD'ye açıkladı...

Yoğun bir çalışma temposuyla geçirdiğimiz MIPIM 2016 Fuarı'yla ilgili olarak 52 haber, 4 tanesi sadece ekibimizde olmak üzere 13 video röportaj ve 2 basın açıklaması haberinin altına imzasını attık. Gayrimenkul ve emlak haberciliği sektörünün bir numarası olan emlaktasondakika.com olarak hedefimizi her geçen gün büyütüp, bu yoldaki yürüyüşümüzü sürdüreceğiz. Bizi izlemeye devam edin...

MIPIM 2016 Fuarı'yla ilgili tüm haber, video ve foto galerileri görmek için tıklayın...

Emlaktasondakika.com

 

mipim 2016 emlaktasondakika.com Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan Gayrimenkul ve emlak haberciliği