Birevim

Birevim, yurt içindeki varlığını genişletiyor

Sektörden Haberler Emine Pile 11.11.2016
Faizsiz, peşinatsız ödeme seçenekleriyle ev satın almada yenilikçi çözümler sunan Birevim, Ankara'da şube açtı.
Müşterilerini kısa sürede ev sahibi yapmak için çalışan Birevim, yurtiçindeki hizmet noktalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Ankaralıların da faizsiz ev sahibi olmaları için yola çıktıklarını belirten Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, yılsonuna kadar 6 yeni şube daha açarak yurtiçinde şubeleşmeye hız kesmeden devam edeceklerini söyledi.

Müşterilerini kısa sürede ev sahibi yapmak için çalışan Birevim, faizsiz ev sahibi olma yöntemini yeniden tanımlayarak, ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürme hedefiyle çalışıyor. Çankaya‘da açılan şubeden sonra Birevim, daha çok kişi ev sahibi olsun diye Türkiye'nin her bölgesine gitmeyi hedefliyor.

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi açılışta yaptığı değerlendirmede, “Sahip olduğumuz genç ve dinamik yapımızla, ‘Bir evim olsun' diyen milyonlarca insanın hayallerine ortak olmak için yola çıktık. Birevim olarak, ev almanın düşünüldüğü kadar zor olmadığını ve sunduğumuz alternatifli ödeme seçeneklerini 9 kişilik ekibimizle Ankaralılara göstermek istiyoruz. Öte yandan Türkiye'deki her ile ulaşmayı hedefliyoruz. Ankara şubemizi açarak, bölgenin yüzde 90'ına ulaşmış olduk. Daha hızlı ve sağlam adımlarla büyümemize devam edeceğiz” dedi.

Birevim yeni şube Birevim faizsiz ev sistemi