A+ Live Ataşehir / Maksem Grup

Maksem Grup firmasının A+ Live Ataşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bilal Aydoğan

Bilal Aydoğan darbe girişimini lanetledi

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 21.07.2016
Maksem Group Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan, 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişimi hakkında açıklamalarda bulundu.
Maksem Group Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan'ın açıklamaları;

"Milletimiz ne yazık ki; 15 Temmuz gecesi dünya tarihinde görülmemiş bir hainlik girişimine maruz kaldı. Milletin iradesine, demokrasiye, özgürlüğe darbe girişiminde bulunuldu ve hiç bir milletin tarihinde bir benzerine rastlanamayacak hain bir terör saldırısı yaşadık. Dünya, ülkemizde yaşanan bu çağ dışı girişimi sessizce izlerken, Türk milletinin vatan ve özgürlük sevdasındaki birliğine ve kenetlenişine de tanıklık etti. Asırlardır ayakta olan şanlı milletimizin bugüne dek girdiği hiç bir savaşta yaşamadığını, bu hainler bize, bizim silahlarımızla, kardeşi kardeşe vurdurarak yaşatmak istedi.

Ancak milletimiz bu hain girişime kısa sürede birlik olarak, sokaklara dökülerek bir gecede karşı koydu. Dünya tarihi milletimizin özgürlük uğrundaki cesaretini, birliğini, gücünü ve onurunu bir kez daha tüm ulusların gözü önünde yazdı. Özgürlük uğrunda verilen bu harekette maalesef kardeşlerimizi, evlatlarımızı kaybettik, eşlerimiz çocuklarımız yara aldı. Kaybettiğimiz kardeşlerimizin yerini hiç bir şey dolduramayacaktır ancak tüm dünya onların sayesinde bir kez daha gördü ki; Türk'ün iradesine ve özgürlüğüne asla pranga vurulamaz. Milletimize bu alçakça hainliği yapan terörist örgütün en tepesinden, en altına kadar her bir isminin en ağır şekilde cezalandırılması arzusundayız. Bu onurlu mücadelede adlarını tarihe canlarını vererek yazdıran şehit kardeşlerimize Allah'tan gani gani rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Bu hain girişimde tanklara, uçaklara göğüs geren başta onurlu milletimizin, şanlı askerimizin ve polislerimizin de minnettarı olduğumu gururla belirtmek isterim."

Bilal Aydoğan Maksem Group