Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
bengi hışır dubai

Bengi Hışır, Cityscape’te ESD canlı yayınına katıldı!

Sektörden Haberler Emine Pile 06.09.2016
Cihan İnşaat Satış ve Pazarlama Koordinatörü Bengi Hışır, canlı yayınımıza katıldı.
Cihan İnşaat Satış ve Pazarlama Koordinatörü Bengi Hışır, Dubai Citysacape Global 2016'da Emlaktasondakika.com ekibine özel açıklamalarda bulundu. Avrupark projesi ile Emlak Konut GYO standından boy gösteren Cihan İnşaat Satış ve Pazarlama Koordinatörü Bengi Hışır, "Yatırımcı bazından ilişkiler kurmak amacıyla geldik. Bireysel alım maksatlı ziyaretçilerimiz de oldu. Ama bizim esas beklentimiz önümüzdeki yıllardaki projelerimiz için yatırımcı gruplarla görüşmek" şeklinde konuştu. Hışır, "Gelişmelere bağlı olarak Citycape Fuarı'nda kendi standımızı da ilerde açabiliriz." dedi.

Bu yıl 15. kez düzenlenen fuara Avrupark projesi ile katılan Cihan İnşaat, yerli yabancı yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüyor. 

Bahçekent bölgesinde inşa edilen Avrupark projesi 1.394 konut ve 84 ticari üniteden oluşuyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden oluşan proje 78 bin 640 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. 160 bin metrekarelik dev bir şehir parkına oldukça yakın konumdaki Avrupark Bahçekent, yatırımcılar tarafından beğeni topluyor. 

Bengi Hışır Avrupark Cihan İnşaat Dubai Cityscape