Muhsin Bayrak

Bayrak: 2-3 ay içinde ev alan kazanır

Sektörden Haberler Emine Pile 04.11.2015
Gayrimenkul sektörünün başarılı isimlerinden AB Grup Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak canlı yayınımıza katıldı.
Türk gayrimenkul sektörünün “uluslararası vitrini” olan CNR Emlak Fuarı bugün kapılarını açtı. Fuardan canlı yayın programları düzenleyen Emlaktasondakika.com'un ilk canlı yayın konuğu, AB Grup Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak oldu. Sektör değerlendirmesi yapacak olan AB Grup Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak, CNR Emlak Fuarı'na yönelik izlenimlerini aktardı. 

İnşaat sektöründeki büyümenin devam edeceğini söyleyen AB Grup Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak, “Önümüzdeki 2-3 ay içinde ev alan kazanacak. Şu an tam zamanı” dedi.

'BODRUM'DA EŞ ZAMANLI ÇALIŞMALARA BAŞLADIK'

Ortadoğu'da ciddi anlamda huzursuzluklar olduğunu vurgulayan Bayrak, “Ortadoğu'da tek huzurlu ve demokrasisi güçlü ülke Türkiye. Araplar Türkiye'de huzur buluyor. Son analizlerde projelerimizin yüzde 30-35'ini yabancıya sattık. Bin 600 konutluk Basın Ekspres Bayrak Towers'ın bir bloğun 23 milyon dolara Riyadlı bir gruba sattık. Aynı grup Bodrum'da yazlıkta istediklerini söyledi. Bizde Bodrum'da 42 dönüm arazi aldık. Eş zamanlı çalışmalara orada da başlayacağız” diye konuştu.

'HER ŞEY ÜLKEMİZ İÇİN GÜZEL OLACAK'

Bayrak, “Siyasi belirsizliğin ortadan kalkmasıyla Türkiye, önümüzdeki 3-4 aydan sonra gelişmeleri görecek. 13 yıllık tecrübeli hükümetin yeniden iktidar olması bizlere çağ atlatacak. Her şey ülkemiz için çok güzel olacak. Bayrak Towers için 4 mimarlık bürosuyla çalışıyoruz. Riyad, Kanada, Amerika ve Türk firmaları. Elimizde 4 taslak var” dedi.

Muhsin Bayrak