Kordon İstanbul / EgeYapı Group

EgeYapı Group firmasının Kordon İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Batışehir

Batışehir’de yaşamak isteyenlere iki büyük fırsat!

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 22.04.2015
EgeYapı Group tarafından Bağcılar’da hayata geçirilen Batışehir, ev sahibi olacaklara yepyeni fırsatlar sunuyor.
“İsmini bölgesine veren kaç proje biliyorsunuz?” mottosu ile harekete geçen Batışehir'in kurucusu Egeyapı Group, yaşamın başladığı Batışehir'in eşsiz karma yaşam imkanlarından faydalanmak isteyenlere ayrıcalıklarla dolu bir hayat vaat ediyor. Egeyapı Group, bu imkanı ödemesi kolay küçük taksitlere bölüyor.

Bağcılar'da yükseldi, çevreye ismini verdi

Emlak Konut GYO ve EgeYapı Group'un işbirliği ile İstanbul Bağcılar'da hayata geçirilen Batışehir, ev sahibi olmak isteyenleri her ihtiyaca yönelik konut tiplerini ihtiva ediyor. Böylece her kesimin her türden konut isteğini karşılayacak potansiyeli bünyesinde barındıran Batışehir, sosyal imkanları ve karma kullanım özelliği ile dışarı çıkmadan kolay bir hayat sunuyor.

İki kampayada birbirinden cazip

Düzenlenen kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyenlere, Batışehir'de iki farklı ödeme planıyla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Batışehir'den yerini almak isteyenler yeni kampanya ile ister 36 ay yüze 0 faiz, ister 60 ay yüzde 0,69 firma vadesi avantajlarından yararlanabiliyor. Batışehir'den ev alanlar yaşamın başladığı etaplara hemen taşınarak İstanbul'un merkezindeki hayatta yerini alıyor.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

EgeYapı Group Bağcılar Batışehir