Helenium Boutique / Başarır İnşaat

Başarır İnşaat firmasının Helenium Boutique projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Alptekin Başarır

Başarır İnşaat nitelikli arsa uğruna kentsel dönüşüm yapacak

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 11.03.2015
İnşaatın temel hammaddesi arsa temini için Başarır İnşaat, kentsel dönüşüm projelerine daha fazla yakınlık gösterecek.
Dünyanın gözünün İstanbul'da olduğunu söyleyen Başarır İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Başarır, İstanbul'da hayatın da iyi kurgulanması gerektiğine dikkat çekti.

Dünyadaki 20 metropol arasında yer almak isteyen ve toprağı az olan İstanbul'un iyi tasarlanması ve gerektiğini kaydeden Başarır İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Başarır, nitelikli arsaların artık şehrin içinde kaldığını belirtti. Faaliyet gösterdikleri Kartal,Maltepe ve Pendik üçgeninden çıkmadan şehre yaklaşacaklarının haberini veren Başarır, kentsel dönüşüm projelerinin daha fazla önem kazandığını kaydetti.

İstanbul'un dünyadaki konumlaması

İstanbul'un gelecek vaat ettiği fikrine katıldığını belirten Başarır, “Seçimden sonra yabancı ilgisi artar. Körfezli yatırımcılar Bağdat Caddesi'nden bile tek tek konut alıyorlar. Yani işi o kadar ilerlettiler. Belki de bizden daha iyi gördükleri için belki Londra ile kıyaslayarak İstanbul'u ucuz buldukları için bu alımları yapıyorlardır. Konut fiyatlarının Newyork olma yolunda gitmesini tabi ki ben desteklerim. Ama orada da metrekaresi bin dolara ev yok. O rakama ancak banliyölerde ikamet ediliyor. İstanbul'da aynısının olması için toplu ulaşım gelişmeli. Bu durumda metropoldeki fiyatların 5-10 bin dolara gideceğini hesaplayarak hareket etmek gerekir” yorumu yaptı. 

Helenium Boutique İletişim Bilgileri;

Web: http://www.heleniumboutique.com/
Telefon: (0216) 702 10 00

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Başarır İnşaat Alptekin Başarır Başarır İnşaat kentsel dönüşüm