Allora Beytepe / MFZ Grup

MFZ Grup firmasının Allora Beytepe projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
MFZ Grup, Balgat’taki Plenty Business

Balgat’ta ‘yenilenme’ hamlesi

Sektörden Haberler Merve N. Güreş 05.11.2015
MFZ Grup, Balgat’taki Plenty Business projesiyle bölgenin çehresini değiştirecek.
Ankara'nın en eski semtlerinden Balgat, siyasetten, sivil toplum kuruluşlarına; eğlenceden, iş dünyasına; basın kuruluşlarından, meslek örgütlerine kadar çok sayıda sektöre de ev sahipliği yapıyor. Ankara'nın gelişmesi yeni yerleşim yerlerinin ortaya çıkmasını sağlarken, bazı bölgeler ise yıllar içinde  değerini artırmaya devam ediyor. Geçmişten günümüze ilgi gören bölgelerden Balgat da farklı  sektörlerin bir araya geldiği iş dünyasının buluşma merkezi olarak dikkati çekiyor.

'SİYASİ PARTİLERİN GENEL MERKEZLERİ VAR'

Balgat'ın kentin önemli akslarını birleştiren bir köprü görevi gördüğünü ifade eden MFZ Grup ortaklarından Muhanver Gözüm, bu önemli lokasyonda inşa ettikleri iş merkezlerine Plenty Business İş Merkezi'ni de dahil etmenin gururunu yaşadıklarını kaydetti.

 <a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=MFZ+Grup'>MFZ Grup</a> ortaklarından Muhanver Gözüm

MFZ Grup ortaklarından Muhanver Gözüm

Gözüm, şunları söyledi: “Siyasi partilerin genel merkezleri, sivil toplum kuruluşları, önemli basın kuruluşları ve meslek örgütlerinin vazgeçemediği Balgat, sağlık, gıda ve daha birçok sektörün de bir araya geldiği  semtlerden. Böylesine hareketli bir bölge, elbette bünyesindeki ticari alanlara da değer katıyor. Ancak  ne yazık ki bölgedeki firmaların önemli kısmı, eski yapılara sıkışmış durumda. Kent değişirken, Balgat'ın halen eski görünümünü koruması beklenemez. Daha modern, daha nitelikli, iş dünyasının daha fazla değerleneceği bir bölgeye imza atmak gerektiğini düşünüyorum. Ankara'nın trafik  sorununa çözüm getiren Anadolu Bulvarı bağlantısıyla kolay ulaşım sağlanan konumu ile öne çıkan  Plenty Business projemiz, Balgat'ın gelişimine katkı sağlarken, uygun fiyatlarıyla da iş dünyasının ilgisini çekmeyi başardı.”

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=MFZ+Grup'>MFZ Grup</a>, <a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Balgat%e2%80%99taki+Plenty+Business'>Balgat’taki Plenty Business</a>

MFZ Grup Balgat’taki Plenty Business MFZ Grup ortaklarından Muhanver Gözüm