Gulf Property Show Bahreyn fuarı afişi

Bahreyn gayrimenkul fuarı 26 Nisan’da başlıyor

Sektörden Haberler Emine Pile 12.02.2016
Bahreyn’in tek uluslararası gayrimenkul fuarı olma özelliğini taşıyan Gulf Property Show Bahreyn 26 Nisan’da kapılarını açıyor.
Bu sene 4.'sü gerçekleştirilecek olan Bahreyn'in tek uluslararası gayrimenkul fuarı Gulf Property Show Bahreyn, 26–28 Nisan 2016 tarihlerinde gerçekleştiriliyor.

Körfez bölgesinin en iyi organizatörlerinden HILAL Group tarafından gerçekleştirilecek fuara özellikle Gulf bölgesi, Mısır, Hindistan, Türkiye ve çeşitli Avrupa ülkelerinden yoğun katılım sağlanıyor. Birçok ülkenin dikkatini bu yöne çeken bölgedeki gayrimenkul fuarı Gulf Property Show, kendi vatandaşlarına emlak sektöründe yatırım için bilgi sağlayacak olup, katılım gerçekleştiren firmalar için de 2015 yılında önemli bir nakit akışı sunacak. 

MÜTEKABİLİYET ÖN PLANA ÇIKACAK 

Bahreyn Türk Büyükelçiliği'nin katılımlarıyla düzenlenecek fuarda, yabancıya mülk satışını sağlayan ‘Mütekabiliyet Yasası' ön plana çıkacak. Proje işbirlikçileri ve Türk firmaları, yasanın sağladığı avantajları yabancı yatırımcılara anlatacak.

Fuar her iki ülke arasında önemli iş bağlantılarının gerçekleşmesine zemin hazırlayacak ve benzer fuarlardan farklı olarak sıcak satış imkanı sunacak. 

Dünya genelinde yıllık 1 trilyon dolarlık gayrimenkul yatırımının dörtte birini (250 milyar dolar)  Körfez Ülkeleri'nin gerçekleştirdiği düşünüldüğünde fuarın büyük avantajlar getireceği öngörülüyor. 

Gulf Property Show Bahreyn