Ritim İstanbul / Mazaya Holding

Mazaya Holding firmasının Ritim İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bahçeşehir Flex Office

Bahçeşehir’e home office kulesi ile geldi!

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 13.04.2015
Avrupa yakasına yeni bir iş merkezi kazandıran Flex Office Bahçeşehir, Dumankaya İnşaat tarafından gerçekleştiriliyor.
Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, 8 Nisan 2015 Çarşamba günü Çırağan Sarayı'nda düzenlediği Flex Office Bahçeşehir projesinin detaylarını açıkladı.

İstanbul'un son yıllarda büyük gelişme gösteren cazibe merkezlerinden biri konumuna gelen Bahçeşehir'de yükselen Flex Office, bölgenin tek "home-office kulesi" olma özelliğine sahip. Hem Atatürk Havalimanı'na hem de yapılmakta olan 3. havalimanına yakınlığı bu projeyi "yatırım değeri" açısından da son derece cazip hale getiriyor. Flex Office Bahçeşehir, sadece mimari yönüyle home ofis konsepti değil, aynı zamanda sekretarya hizmetlerinden ofis mobilyalarına; ayrıcalıklı danışmanlık hizmetlerinden farklı amaçlara göre dizayn edilmiş toplantı odalarına kadar amaca uygun tasarlanmış bir proje. 100 milyon TL yatırım değeri ile hayata geçirilen projede Flex Office Bahçeşehir daha ön satış döneminde bir rekora imza attı ve satışa çıkarılan stoğun yüzde 64'ü tükendi.

Fiyatlar 119 bin liradan başlıyor

En düşük ve en yüksek home ofis fiyat aralığının 119 bin lira ile 240 bin lira arasında seyrettiği proje her kesime satın alma imkanı tanıyor. Yüzde 25 peşinatla banka kredisinin kullanılabildiği projede 1+0'lar 119 bin liradan, 1+1'ler 164 bin liradan ve 2+1'ler de 240 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcılarıyla buluşuyor.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

 

Dumankaya Bahçeşehir Flex Office Bahçeşehir Dumankaya İnşaat