Varyant Karşıyaka / Kumko Yapı - Kumova İnşaat

Kumko Yapı - Kumova İnşaat firmasının Varyant Karşıyaka projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
kumko yapı varyant

Bahar Ünal, portföyüne Kumko Yapı ve Stosa’yı ekledi

Sektörden Haberler Emine Pile 24.08.2016
Sektöre kattığı katma değerle adından söz ettiren Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, İtalyan mutfak devi Stosa ve Kumko Yapı ile büyümesini sürdürüyor.
Başarı merdivenlerini emin adımlarla çıkan Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, inşaat sektörünün başarılı ismi Kumko Yapı ve İtalya'nın dev ismi Stosa ile el sıkıştı.

40 yıldır İzmir'de birbirinden değerli projelere imza atan Kumko Yapı A.Ş. şehrin vizyonunda önemli rol oynuyor. Varyant Karşıyaka, Varyant Plus ve Varyant Tower projeleriyle İzmirlilerin hayatına dokunan Kumko Yapı A.Ş., konut projeleri üretmeye devam ediyor.

Aykar Grup bünyesindeki Doruk Mekan Tasarım A.Ş.'nin distribütör olarak Türkiye'ye getirdiği İtalya'nın mutfak devi Stosa, mutfakları stil sahibi yapmak isteyenler için modeller ve üniteler sunuyor. Türkiye'de tüketicilerinin beğenisine sunulan Stosa hazır mutfak koleksiyonu, seçkin konutlarda yerini alacak.

Türkiye'nin önde gelen marka ve kurumlarına halkla ilişkiler hizmeti sunan Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, benimsediği özel hizmet anlayışı ile stratejik iletişim, marka yönetimi, medya ilişkileri, lider iletişimi, kurumsal sosyal sorumluluk yönetimi, finansal iletişim ve kriz yönetimi konularındaki birikim ve deneyimlerini sunmaya devam ediyor.

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı müşterileri arasında; Emlak Konut GYO, Dağ Mühendislik, ERA Gayrimenkul, Fairmont Otel, İstanbullines, Orgin Agro, Güral Porselen, Güral Premier Resorts & Hotels, Spot, Başyazıcı Grubu ve İstanbul Tüccarlar Kulübü Derneği gibi markalar bulunuyor.

Bahar Ünal Kumko Yapı Stosa