Premier Kampüs Ofis / Fer Yapı

Fer Yapı firmasının Premier Kampüs Ofis projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı FerYapı ile el sıkıştı!

Sektörden Haberler Emine Pile 04.03.2015
İletişim danışmanlığı konusunda dinamik ve güçlü yapısıyla dikkat çeken Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, FerYapı'ya hizmet vermeye başladı.
Etik, ilkeli, dinamik, genç ve güçlü yapısının yanında, doğru, dürüst, profesyonel, yenilikçi ve zariflikten ödün vermeyen bir şirket profili hedefleyen Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, Türkiye inşaat sektörünün önemli markası olan FerYapı ile el sıkıştı.

Gelişen ve her geçen gün büyüyen Türkiye'de yeni bir girişim ile sektöre yeni açılımlar katmak için yola çıkan Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, ekibindeki profesyoneller ile birlikte müşteri portföyünü genişletmeyi sürdürüyor.

İyi yaşamanın bir sanat olduğuna inanan, yenilikçi bakış açısıyla geliştirdiği projeler ile dikkat çeken, sektörün devleriyle yaptığı işbirlikleriyle İstWest, iTower, Mai Residance, Parima ve Premier Kampüs Ofis gibi önemli projelere imza atan FerYapı'nın tüm iletişim çalışmalarını  1 Mart 2015 tarihi itibari ile Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı yürütecek.

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, FerYapı markasına lider iletişimi, itibar yönetimi, sponsorluk yönetimi, pazarlama iletişimi faaliyetleri ve medya ilişkileri konularında hizmet verecek.

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı Fer Yapı gayrimenkul sektörü