Sinpaş İncek Green / Sinpaş GYO

Sinpaş GYO firmasının Sinpaş İncek Green projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Aydos Country

Aydos Country’deki barbekü partisi 8 Şubat’ta

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 06.02.2015
Sinpaş GYO’nun Sancaktepe’de hayata geçirdiği Aydos Country’de 8 Şubat Pazar günü barbekü partisi düzenleniyor.
Sancaktepe'nin önde gelen markalı konutları arasında yer alan Aydos Country'nin Satış Ofisi 8 Şubat öğle saatlerinde 200 kişilik bir barbekü partisine ev sahipliği yapacak. Aydos Country'nin yeni ev sahipleri ve yeni müşteri portföyünün yer alacağı partide kaynaşma ortamı sağlanacak. Hoşça vakit geçirilecek partide Sinpaş GYO'nun diğer projeleri de kendini gösterme fırsatı bulacak. Aydos Country'nin üst düzey yöneticilerinin de bulunacağı partide ilerleyen saatlere kadar devam edecek.

Aydos Country İstanbul'a tepeden bakıyor

Doğanın kalbinde 50 dönümlük arazi üzerinde konumlandırılan Aydos Country, doğayla iç içe olmanın hazzını sunuyor. Koru yolu, göl, patikalar, balıklı göl, renk bahçesi ve su değirmeni gibi doğal unsurlarla tasarlanan proje, 537 metre yüksekliğiyle İstanbul'un en yüksek noktası olan Aydos Tepesi'ne komşu konumunda yer alıyor.
Sinpaş GYO projesi olan Aydos Country, Anadolu Yakası'nda doğa ile iç içe Sancaktepe'de konumlandırılıyor. Tamamlandığında 900 daireden meydana gelmesi planlanan Aydos Country'de teslimler 2017 Mayıs'ında gerçekleştirilecek.

Aydos Country barbekülü parti Sinpaş GYO Aydos Country Sancaktepe