<

Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat

Cihan İnşaat firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupark Bahçekent

Avrupark Bahçekent’te neler var?

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 09.04.2015
Emlak Konut GYO, Cihan İnşaat ve Konut Yapı ortaklığında geliştirilen Avrupark Bahçekent, 160 dönümlük dev şehir parkına komşu olacak.
Yüzde 80'i yeşil alana ayrılan Avrupark Bahçekent'te yaşayanlar hem sitenin peyzaj alanlarında yeşilliğe hakim bir manzarasına hakim olacak. Modern yaşamın vazgeçilmezlerinden olan tüm aktivitelerin yer alacağı projede açık-kapalı çocuk ve yetişkin havuzları, bay-bayan sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness, pilates salonları, masa tenisi, çocuk parkı, tenis kortu, futbol sahası, yürüyüş, koşu ve bisiklet yolları bulunuyor. Avrupark Bahçekent tamamı kapalı otoparkları ve zengin peyzajı ile öne çıkıyor.

Dört tip konutun yer alacağı projede 1+1 dairelerin 64 ila 73 metrekare, 2+1 dairelerin 100 ila 120 metrekare, 3+1 dairelerin 145 ila 160 metrekare ve 4+1 dairelerin 174 ila 185 metrekare büyüklüğünde olacak. 

Kanal İstanbul'a 3.5 km uzaklıkta

TEM Otoyolu ve yeni yapılacak Kuzey Marmara Otoyol bağlantı yolları üzerinde yer alan Avrupark Bahçekent'te yaşayanlar, şehir içi trafiğine takılmadan en hızlı şekilde evlerine ulaşabilecek. Bahçeşehir'e 5 dakika mesafede yer alan Avrupark Bahçekent, Silivri banliyö tren hattına, Kanal İstanbul, metro, üçüncü köprü bağlantı yolu ve üçüncü havalimanına yakın konumda bulunuyor. 

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Avrupark Bahçekent Cihan İnşaat Emlak Konut GYO