Avrupa Konutları Kale

Avrupa Konutları Kale’de çeyrek tonluk sucuk ekmek partisi!

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 05.08.2015
Avrupa Konutları Kale'de sıkı iş güvenliğinden elde edilen gelirle her ay şantiyede işçilere çeyrek tonluk sucuk ekmek partisi yapılıyor.
Avrupa Konutları Kale'de iş güvenliği sıkı takip ediliyor. Sorumlulara kesilen cezalar ödüle dönüştürülüyor ve her ay sonunda başarılı işçilere hem çeyrek altın dağıtılıyor hem de sucuk ekmek partisi düzenleniyor.

Projede iş güvenliğine çok önem verdiklerini ve sıkı takip ettiklerini belirten Kale'nin sorumlusu Serhan Çetinsaya başarılı ve dikkatli işçilerin ödüllendirildiğini söyledi. 

Here zamanki gibi sucuklar Kayseri'den geliyor

Her an iş güvenliği eğitimlerinin sürdüğünü ve bunu almayan personelin şantiyeye giremediğini kaydeden Çetinsaya, “Her ay yapılan kontrollerde taşeronlardan kesilen cezaları bir havuzda topluyoruz. İş güvenliğine dikkat eden işçileri tespit edip 25-30 işçiye çeyrek altın dağıtıyoruz. Bir kısmıyla da herkesin katıldığı bir sucuk ekmek partisi yapıyoruz. Sucuklar Kayseri'den geliyor. Son sucuk partisinde 1.070 kişi için 255 kilo sucuk getirttim. Herkes bayram etti” diyerek sözlerini noktaladı.

Hüseyin Belibağlı/emlaktasondakika.com

Avrupa Konutları Kale Serhan Çetinsaya Avrupa Konutları Kale sucuk ekmek partisi