WorkLand Maslak / Workland

Workland firmasının WorkLand Maslak projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupa Ataköy Residence Office

Avrupa Ataköy Residence Ekim’de satışa çıkıyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 05.08.2015
Yenibosna’daki Kale Endüstri’nin arsası üzerine Artaş İnşaat’ın geliştireceği Avrupa Residence’de satışlara Ekim ayında başlanacak.
Yenibosna'daki Kale Endüstri'nin arsası üzerine hasılat paylaşımı modeli Artaş İnşaat'ın geliştireceği Avrupa Residence'de çalaşmalar büyük bir hızla sürüyor. Artaş İnşaat'ın Avrupa Konutları Kale'den sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Çetinsaya, projeyi Ekim ayında satışa çıkarmayı planladıklarını kaydetti. 

Avrupa Ataköy Residence ve Office'nin iki bloklu bir proje olacağına değinen Çetinsaya, “130 Rezidans ve ofislerden oluşacak. Arsanın çevresi korumaya alındı. Şu anda hafriyatı alınıyor. Ekimin ilk yarısında satışa çıkacak. Arsa 8 bin 800 metrekare, terklerinden sonra 6 bin 900 metrekare civarında net alan kalıyor” dedi.

Avrupa Ataköy Residence ve Office nerede yapılacak?

Avrupa Ataköy Residence ve Office, Londra Asfaltı Kuleli Mevkii E5 Karayolu üzerinde Kale Kilit arazisinde yer alacak. Yakın civarında MFA İnşaat'ın Ataköy Towers projesi, Timur Gayrimenkul'ün Nef Ataköy 22'si ile Aşçıoğlu İnşaat Ataköy 38 ve Selenium Retro projeleri yer alıyor. 

Hüseyin Belibağlı/emlaktasondakika.com

Avrupa Ataköy Residence Artaş İnşaat Kale Endüstri