A+ Live Ataşehir / Maksem Grup

Maksem Grup firmasının A+ Live Ataşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
A+ Live Ataşehir lansmanında Maksem Grup Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan

'Ataşehir, Maslak bölgesini geride bırakacak'

Sektörden Haberler Emine Pile 14.04.2016
Maksem Grup Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan Emlaktasondakika.com ekibine yeni projeleri hakkında bilgiler verdi.
Gayrimenkul haberciliği konusunda birçok başarılara imzalar atan Emlaktasondakika.com ekibi canlı yayın röportajlarına devam ediyor. 

Emlaktasondakika.com Editörü Uğurcan Tokay'ın tüm merak edilenleri sorup yeni bilgiler aktardığı canlı yayınımızın bugünkü konuğu Maksem Grup Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan oldu. Aydoğan, programda lansmanı 7 Nisan Perşembe günü gerçekleştirilen A+ Live Ataşehir projesini anlattı.  

Aydoğan, canlı yayında diğer projelerde olduğu gibi A+ Live Ataşehir projesinde de lokasyona büyük önem verdiklerini belirtti. Projenin İstanbul Finans Merkezi'nin giriş kapısında olduğunu aktaran Bilal Aydoğan ana cadde üzerinde konumlandıklarını ifade etti. Lansmana daha uygun fiyatlarla çıktıklarını belirten Maksem Grup Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan 'Projeye olan ilgi Bulvar İstanbul'u aratmıyor' dedi. 

Ataşehir bölgesini de değerlendiren Bilal Aydoğan, "İnsanlar henüz İstanbul Finans Merkezi'ni bilmiyor. Kafalarında soru işaretleri var. Bölge proje bittiğinde Maslak bölgesini geride bırakacak" açıklamasında bulundu. Metronun dibinde olduklarını aktaran Aydoğan devlet yatırımı ile özel yatırımın iç içe olduğu bir lokasyonda olduklarını söyledi. Maksem Grup olarak 1992'den bu yana birçok projeye imza attıklarını belirten Bilal Aydoğan yurt içinde ve yurt dışında çalışmaları olduklarını ifade etti. İnşaat sektörüne ve ekonoiye büyük katkı sağladıklarını anlattı. 

İnşaat sektöründe birçok projeye imzalar atan Maksem Grup'un İstanbul Finans Merkezi'ne komşu yeni projesi A+ Live Ataşehir, 111 ofis ve 11 ticari üniteden oluşuyor. 

bilal aydoğan A+ Live Ataşehir maksem grup ataşehir maslak