Dubai Cityscape Fuarı
Haberler / Sektörden Haberler / Aşçıoğlu Grubu Cityscape Gayrimenkul Fuarı'ndaydı…

Aşçıoğlu Grubu Cityscape Gayrimenkul Fuarı'ndaydı…

Sektörden Haberler 24.09.2014 09:55

Aşçıoğlu Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri İrfan Aşçıoğlu ve Cenk Aşçıoğlu, Dubai’de gerçekleşen Cityscape Gayrimenkul Fuarı'na katıldı

Körfez yatırımcısının ağırlıklı olarak katıldığı fuarda Aşçıoğlu Grubu muhtemel ortaklık görüşmeleri gerçekleştirdi.

Dünyanın en önemli gayrimenkul etkinliklerinden biri olan ve 35 bine yakın yatırımcının sektör temsilcileri ile buluştuğu Dubai Cityscape Fuarı, Türk inşaat sektörünü Körfez yatırımcıları ile bir araya getirdi. 110'un üzerinde ülkeden yüzlerce projenin katıldığı fuarda Türk inşaat sektörünün başarılı markalarından Aşçıoğlu Grubu da katıldı. Aşçıoğlu Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri İrfan Aşçıoğlu ve Cenk Aşçıoğlu, Dubai Cityscape Fuarı'nda dünya gayrimenkul piyasasını yerinde takip etti. 

Dubai'nin en büyük gayrimenkul firması Deyaar ile görüştü    

Sektör analizinin yanı sıra fuar katılımcıları ile görüşen Aşçıoğlu Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri, Dubai menşeli en büyük gayrimenkul firmalarından Deyaar firmasının CEO'su Saeed Mohammed Al Qatami ile İstanbul ve Dubai projeleri için muhtemel iş ortaklıklarıyla ilgili görüştü. Aşçıoğlu Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Aşçıoğlu, fuarın özellikle son dönemde İstanbul yatırım algısı gelişen Körfez yatırımcısı ile buluşmak adına önemli bir fırsat olduğunu belirtti.