Asansör Fuarı

Asansör Fuarı, 22 Mart'ta CNR EXPO’da başlıyor

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 21.03.2017
Uluslararası Avrasya Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı, CNR Expo Yeşilköy'de 22-25 Mart tarihleri arasında düzenlenecek.
Uluslararası Avrasya Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı, 22 Mart tarihinde CNR EXPO Yeşilköy'de başlıyor. CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından Asansör Sanayicileri Federasyonu (ASFED), Tüm Asansör Sanayici ve İşadamları Derneği (TASİAD) ve KOSGEB'in desteğiyle düzenlenecek fuar, 25 Mart tarihine kadar ziyaretçilere açık olacak.

Alanında Avrasya'nın en büyük fuarlarından olan Asansör Fuarı'nda 250 marka en yeni ürünlerini sergileyecek. 1 milyar dolar büyüklüğe sahip olan Türk asansör sektörünü bir araya getirecek fuar, 25 bin metrekare alanda gerçekleştirilecek.

CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem'in ev sahipliğinde, Asansör Sanayicileri Federasyonu (ASFED) Başkanı Yusuf Atik, Tüm Asansör Sanayici ve İş Adamları Derneği (TASİAD) Başkanı Ahmet Fikret Gökhan, CNR Holding Genel Koordinatörü Cem Şenel'in katılımı ile yapılacak açılış töreni yarın yapılacak.

PROGRAM
Tarih: 22 Mart 2017, Çarşamba (Yarın)
Saat: 12:00 Açılış töreni
Yer: CNR EXPO Yeşilköy / Ana Fuaye Salonu

Asansör Fuarı Yürüyen Merdiven fuarı