artaş inşaat

Artaş İnşaat'tan Expo Turkey by Qatar’da sıcak temas!

Sektörden Haberler 02.02.2018 16:31

Gayrimenkul sektörünün en önemli fuarlarından olan Expo Turkey by Qatar’da Artaş İnşaat’ın projeleri yine büyük ilgi gördü.

Emlaktasondakika.com'un dijital partnerliğinde bu yıl 2. Kez düzenlenen Expo Turkey by Qatar yine gümbür gümbür geçti. 17-19 Ocak 2018 tarihlerinde Katar'ın başkenti Doha'da düzenlenen fuara Türkiye'den 112 firma katılım gösterdi. 

Uluslararası alanda büyük ölçekli projeler hayata geçiren Artaş İnşaat, Katar'da körfezli yatırımcıların ilgi odağındaydı. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da kendini gösteren ve sıcak temaslar kuran Artaş İnşaat, Katar'da Türkiye'deki yatırım fırsatlarını anlatırken, bu ülkeden yatırımcı çekmek ve ihracat yapabilmek için çok sayıda ikili görüşme gerçekleştirdi. 

Artaş İnşaat Expo Turkey by Qatar'da Avrupa Konutları Yamanevler, Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupa Residence&Office Ataköy, Avrupa Office Ataşehir, Avrupa Konutları Kale 2, Avrupa Konutları Atakent 4 ile ortak girişimlerle geliştirilen Vadistanbul ve Tema İstanbul projelerini vitrine çıkardı. 

Fuarda Ekonomi ve Ticaret Bakanı Katar Ekonomi ve Ticaret Bakanı Şeyh Ahmed bin Casim bin Muhammed Al Sani, Artaş İnşaat standında projeleri inceledi. Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, yeni projeleri hakkında bilgiler verdi.

Fuar alanındaki standları tek tek ziyaret eden Katar İş Adamları Derneği (QBA) Yönetim Kurulu Başkanı Şeyh Faisal Bin Kassim Al Thani, Artaş İnşaat standında projeler hakkında bilgiler aldı. Şeyh Faisal Bin Kassim Al Thani, Artaş İnşaat standında 20 dakikadan fazla durdu.

Fuar genelinde standı en fazla dolu olan firma olarak göze çarptı. Özellikle fuarın son gününde fazla sayıda yabancı yatırımcı ağırladılar. Fuardan memnun kaldıklarını açıkça belli ettiler. Önümüzdeki yıl burada olma ihtimallerinin yüksek olduğunu açıkladılar.