Vadistanbul Park / Artaş İnşaat - İnvest İnşaat

Artaş İnşaat - İnvest İnşaat firmasının Vadistanbul Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
dubai fuar

Artaş İnşaat mega projelerle Dubai Cityscape'te!

Sektörden Haberler Emine Pile 06.09.2016
Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Çetinsaya, Dubai’deki emlak fuarı Cityscape Global 2016’da önemli açıklamalarda bulundu.
Avrupa Konutları'nın Ataşehir projesi ile ilgili bilgiler veren Serhan Çetinsaya, projeyi ilk defa Dubai Cityscape Global 2016'da sergilediklerini belirtti. Daha önce projenin resimlerini ya da maketini paylaşmadıklarını aktaran Çetinsaya, “Projemizi ilk defa buraya getirdik” dedi.

“Mayıs 2016'da startını verdiğimiz projeyi Aralık 2017'de teslim edeceğiz. Bizim için de Dubai, Manhattan standarlarında bir proje oldu. Bizim de kendimizi geliştirmemiz adına güzel bir adım” dedi.

Vadi İstanbul projesi ile ilgili olarak “Vadi İstanbul benim için çok özel. Ben de bu projede oturuyorum. 1. bloğunu teslim ettik. 2. Etabın AVM'sini Mart 2017'de açmayı düşünüyoruz. 2. etapta dünyada ünlü firmalar geldi, buradan ofis aldılar. Bizim için çok güzel gelişmelerdi bunlar. 3. Etabımızı satışa çıkardık. Bunun da proje bitiş süresi Aralık 2017. Vadi İstanbul'un çehresi çıkmaya başladı” açıklamasında bulundu.

Küçükçekmece'deki Tema İstanbul projesi ile ilgili olarak ise “Bu proje Türkiye'nin mega projelerinden bir tanesi. 2015 yılında rekor bir süre ile 24 ayda teslim ettik. Güncel yaşayan sayısı 9 bin kişiye ulaştık. Sınırlı sayıdaki dairelerin satılması ile de yaşayan sayısı 14 bini bulacaktır” değerlendirmesinde bulundu ve yatırımcısına yüksek kazanç getirdiğini ekledi. "Tema İstanbul için İstanbul'un altın gerdanlığı diyebilirsiniz" diyerek değerinin önemini vurguladı. 

Oğuzhan Çetinsaya ise dev projelerin lokasyon olarak önemli bir noktada olduğunu aktararak projelerin inşa edildikleri noktaların çehresini değiştirdiğini ifade etti. 

Dubai Cityscape Serhan Çetinsaya Artaş İnşaat