Avrupa Konutları Yamanevler / Artaş İnşaat

Artaş İnşaat firmasının Avrupa Konutları Yamanevler projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Artaş

Artaş, Cityscape Global’de basınla bir araya geldi!

Sektörden Haberler Emine Pile 11.09.2017
Artaş İnşaat, 11-13 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan Dubai Cityscape Global’in ilkj gününde basınla bir araya geldi.
Artaş İnşaat, 11-13 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan Dubai Cityscape Global'in ilk gününde basınla buluştu.

Artaş, Dubai Cityscape Global'in ilk günü olan 11 Eylül'de Avrupa Konutları Yamanevler projesinin lansmanını gerçekleştirdi. Sektör değerlendirmesinin de yapılacağı basın toplantısı Artaş İnşaat'ın stadında düzenlendi.

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, yeni projeleri hakkında bilgiler verdi. 

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, basın toplantısında "Önemli olan şimdi bizim Vadistanbul'daki projemiz var, Yamanevler projemiz var, Atakent 4A, B, C var. Önümüzdeki günlerde Arıcılar'a başlıyoruz. Ruhsatımızı aldık, şantiyemizi kuruyoruz. Tema İstanbul projemiz var. Şu anda orada 13 bin insan yaşıyor. Site yönetimini hala ben yapıyorum. Aidatlar metrekaresi 1 lira 20 kuruş. 

Sektörde bizim en önemli konumuz aidatlar. Ben sitelerde eski sistemdeki gibi aidat konusunu karar defterine göre yönetiyorum. Herhangi bir şirket yok burada. 2-3 senede komşular bir araya geliyor, tanışıyorlar ve ben yönetimi devrediyorum. Bizim için ilk önce önemli olan insanların mutluluğudur. Evsizliğin ne olduğunu biliyorum. O bakımdan buna önem veriyoruz" dedi.

340 bin metrekarelik alanda hayata geçirilen Tema Park projesi hakkında da bilgiler veren Süleyman Çetinsaya, “Tema Park'ta şu anki düşüncemize göre giriş ücreti olmayacak. İçinde restoranı olan, eğlencesi olan, alışverişi olan bir Tema Park yapıyoruz. Şehir parkı gibi düşünün. Giriş ücreti almayı düşünmüyoruz. Mimari projeler son aşamaya geldi. İnşaatına başladık. Tema Park bölgenin şehir parkı olacak. Her yaşa hitap edecek. Şu anda Tema Park'ta 100 yabancı müşterimiz var. Ama bizim satmak ya da devretmek gibi bir düşüncemiz yok” açıklamasında bulundu. Süleyman Çetinsaya Avrupa Konutları Yamanevler projesinde 600 daireden 250 adetinin satıldığının bilgisini verdi. 

Fuarda yabancılar tarafından ilgi gördüklerini belirtan Çetinsaya, "Blok alalım diyenler var" dedi. 

Dubai Cityscape Global'den ilk basın toplantısı ve ilk canlı yayın Emlaktasondakika.com'da...

Artaş Dubai Dubai Cityscape Global