Park Mozaik / Tepe İnşaat - Mesa Mesken Sanayii A.Ş.

Tepe İnşaat - Mesa Mesken Sanayii A.Ş. firmasının Park Mozaik projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Park Mozaik

Ankaralılar bu projeden daire almak için sıraya girdi

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 01.04.2015
Park Mozaik’te buluşmak isteyen Ankaralılar Yaşamkent’teki projede bir araya gelmek için gün sayıyor.
Tepe İnşaat ve Mesa Mesken'in renkli ve konforlu yaşamı bir arada sunmak üzere güçlerini birleştirdiği Park Mozaik'te satışa çıkan ilk etabın yarısı, lansmanı göremeden yeni sahipleri ile buluştu. 

Ankara'nın yeni cazibe merkezi olarak projelendirilen Yaşamkent'te yükselen Park Mozaik, benzersiz peyzajı, rengârenk tasarımı, modern ve keyifli yaşam alanları ile Başkent'e değer katıyor. Tanıtım toplantısı Mesa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu ve Tepe İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Güngenci'nin ev sahipliğinde gerçekleşti. 

Güvenilir sitede bir ömür…

Projenin ortaklarından Tepe İnşaat'ı temsilen törende bir konuşma yapan ve projenin ayrıştığı noktalar hakkında bilgi aktaran Genel Müdür Atila Kemal Oğuz, Park Mozaik'in öncelikle güvenlikli bir site olduğuna değindi. Oğuz sözlerini şöyle sürdürdü:

“Sitenin güvenliğinin olması son derece önemli bir nokta. Ayrıca projede 885 konut, 214 bin metrekare inşaat ve 170 bin metrekare de satılabilir alan var. Konut tipleri 2+1'den başlayarak Ankaralılar'ın ihtiyacı doğrultusunda 6+1'e kadar uzanıyor” dedi. 

Çocuklar ebeveynleri gibi büyüyecek

Mahalle kavramına önem verdiklerinin altını çizen Oğuz, “41 bin metrekarelik alanı peysaja ve yeşil alana, 2 bin metrekarelik kısmı da sosyal donatı alanlarına ayırdık. Otopark ise başlı başına lüks. Çocukları da unutmadık. Meydanları sosyalleşme alanı olarak düşündük. Burada çocuklarımız bizim gibi mahalle kültürü ve arkadaşlığı ile büyüyecek” diye konuştu.

800 milyon lira ayrıldı

Projenin 800 milyon liralık bir yatırım değeri olduğuna dikkat çekilirken herkesin kendini bulacağı ve mutlu olacağı bir ev kurgulandı. Eşsiz yaşam olanakları ve cazip yatırım fırsatlarını da barındıran projede konut fiyatları 470 bin lira ile 1 milyon 133 bin lira arasında değişiyor.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Park Mozaik Ankara Yaşamkent mesa mesken