Yıldırım Kule / Fertaş İnşaat A.Ş.

Fertaş İnşaat A.Ş. firmasının Yıldırım Kule projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
zafer yıldırım

“Ankara'da ticaretin kalbi Balgat oluyor”

Sektörden Haberler Sinem Öztürk 19.08.2017
Yıldırım Grup İcra Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım, Balgat'ın hızla ticaretin kalbi olma yolunda ilerlediğini söyledi.
Yıldırım Grup İcra Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım, Balgat'ın gün geçtikçe gelişen bir yapısı olduğuna dikkat çekerek, konut profili ile yükselen Balgat'ın, şimdilerde hızla ticaretin kalbi olma yolunda ilerlediğini belirtti.

Konya yolu, Eskişehir yolu gibi önemli akslara ve merkeze yakın olan Balgat, Ankara'nın gözde lokasyonlarından biri haline geldi. Ticaret alanında yapılan yatırımlar ile Balgat'ın İstanbul'un Levent semti ile yarışır hale geldiğine değinen Zafer Yıldırım, bu duruma paralel olarak nüfusun da arttığını dile getirerek “Kızılay, Ulus gibi yerler ciddi bir kargaşa içerisinde ve çok dolu. Balgat bu bölgelerden rol çalmaya başladı. Aslında uzun zamandır bunun sinyallerini veriyordu" dedi. Burada konuttan iş yerine dönüştürülen çok fazla yer olduğunu da dile getiren Yıldırım, Balgat'ta ciddi bir iş yeri ihtiyacı olduğunun altını çizdi.

“Ankara ticaretinin kalbi Balgat oluyor”

Yıllar önce Levent'in konumu itibariyle dikkat çektiğini ve hızlı bir şekilde önemli bir ticari lokasyon haline geldiğini hatırlatan Yıldırım, Balgat'ın da Ankara'da aynı şekilde ivme kazanacağını söyledi. Yapılan projelerin de bu noktada önemine vurgu yapan Zafer Yıldırım “Ticari merkezlerin Ankaralıların ihtiyaçlarına cevap vermesi büyük önem taşıyor" ifadesini kullandı.

Yaptığınız işe saygı duyuyoruz…

Klasik mimari yapıların dışına çıkarak farklılık yaratan Yıldırım Kule, Konya Yolu'nda Ankaralıları saygıyla karşılıyor. ‘Farklıysan fark edilirsin' sloganıyla hareket ettiklerini ve tasarladıkları eğim ile saygıyı simgeleyen bir kuleyi Ankaralıların ilgisine sunduklarını anlatan Yıldırım sözlerine şunları ekledi: “Yapılan her işe saygı duyuyoruz. İnşa ettiğimiz kulede de çalışanların rahat edebilecekleri, işlerini severek yapabilecekleri alanlar ile buluşturuyoruz. Tüm ekibimiz ile büyük ve yetkin uğraşlar vererek böyle bir yapı ortaya çıkarttık. Eğimli bir kule ortaya çıkarmanın zorluğu, bize güç ve cesaret verdi ve o zoru başardık.''

Yıldırım Grup Zafer Yıldırım Ankara Balgat Yıldırım Kule